Kizlar bakarmisinizz😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisinizz😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bakarmisinizz😊
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi öyleyse doğrudur ben hiç modemden bı sikinti yasamadim hamileliğimde oglandi😂illaki ara ara bulantılarım oldu ama beni yatak yorgan yatirmadi çok rahat bı hamilelik geçirdim son aylarima doğru agirlasdigm için sıkıntı yaşadım sadece
Bende suanlik yaşamadim bakalım benimki ne çıkacak dogrumudur bu erkek olursa. 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi ne diyem bilemiyorum bize Allah sabır güç kuvvet ihsan etsin ben bazen çıldırıyorum vallahi oturup agladigim çok oluyo
Amin amin kuzum inşallah bende çok zorlanıyorum inankki geçecek bugünlerde inşaallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin kuzum inşallah bende çok zorlanıyorum inankki geçecek bugünlerde inşaallah
Senin oğlan da benimm oğlum gibi

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu gün bişey duydum kuzen dedi doktor demiş bulantı çok olan genelde kızdır bulantısı olmayan çokça erkekmiş sizce de öyle midir merak ettim 😉
Benim kizimda cok fazla bulanti vardi oglumda az bu degiskenlik gosteriyor 😄Kayinvalidemgilde bana hep çocuğun burnunda morluk varsa arkası erkektir derler bilmem asli varmi😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar