Kizlar bakarmisinizz😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar bakarmisinizz😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 934 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar bakarmisinizz😊
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim kizimda cok fazla bulanti vardi oglumda az bu degiskenlik gosteriyor 😄Kayinvalidemgilde bana hep çocuğun burnunda morluk varsa arkası erkektir derler bilmem asli varmi😏
Yani onun doğruluğu var mıdır bilemem ama benim oğlum kıza çok benziyordu hep diyorlardı ki Bunun arkası kız ki laren oldu kızım şimdi lalenin bu karnında morluk var onun için de diyorlar arkası bunun erkek ama bilmiyorum ne kadar doğru

kir papatyasi

Kayıtlı Üye
rank
Yani onun doğruluğu var mıdır bilemem ama benim oğlum kıza çok benziyordu hep diyorlardı ki Bunun arkası kız ki laren oldu kızım şimdi lalenin bu karnında morluk var onun için de diyorlar arkası bunun erkek ama bilmiyorum ne kadar doğru
Yaa kimiside poposunda morluk oldumu ekek olur diyo bilemedim ama masaAllah eskilerde ne çok şey bilirmis 🤭

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Benim hiç bulantım olmadı ama kızım var
Ya cidden karma karişik herkesin farklı merak ettim acaba bnmki nedir diye. 😂allah bağışlasın. Cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa kimiside poposunda morluk oldumu ekek olur diyo bilemedim ama masaAllah eskilerde ne çok şey bilirmis 🤭
Aynen ama biliyorlar şimdiki makina dır hep bişey diyor doğana kadar 😃

Yani onun doğruluğu var mıdır bilemem ama benim oğlum kıza çok benziyordu hep diyorlardı ki Bunun arkası kız ki laren oldu kızım şimdi lalenin bu karnında morluk var onun için de diyorlar arkası bunun erkek ama bilmiyorum ne kadar ddoğ

Benim kizimda cok fazla bulanti vardi oglumda az bu degiskenlik gosteriyor 😄Kayinvalidemgilde bana hep çocuğun burnunda morluk varsa arkası erkektir derler bilmem asli varmi😏
Bende onu duydum doğruluk payı varmı bilmem ama ben inanmadim batıl inanç gibi geliyor bana benim görümceminde kızında var bana dedi diğeri erkek olur çocuğum bence eşin sperm alakası var öyle düşünüyorum ☺

Ahahahah onu ilk defa duydum iste

Aynen eskiler masallah herseyi biliyorlar🤣🤣🤣
Aynen eskiler cidden bilir bncede 😂😂

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya cidden karma karişik herkesin farklı merak ettim acaba bnmki nedir diye. 😂allah bağışlasın. Cnm

Bende onu duydum doğruluk payı varmı bilmem ama ben inanmadim batıl inanç gibi geliyor bana benim görümceminde kızında var bana dedi diğeri erkek olur çocuğum bence eşin sperm alakası var öyle düşünüyorum ☺

Boşver en önemlisi saglik eskiler evet güzeldi ama fazlada inanmamak gerek

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Amin cümlemizinkini inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar