Kizlar biliyorsunuz vefat eden kızım resmini böyle bişey yaptirdim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Kizlar biliyorsunuz vefat eden kızım resmini böyle bişey yaptirdim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,082 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kizlar biliyorsunuz vefat eden kızım resmini böyle bişey yaptirdim
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysem

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece 1 kez gosderdiler dokunmadım bile canm benim karnımdayken kalbi durdu ölü doğum oldu benimki canm öyle kagitda kalsın istemedim benimde kızım simsiyah saçları vardı hala ilk gunki gibi gözümün önünde canm kızım onu çok ozledim o benim ilk göz ağrımdi o benim ilkimdi demekki Allah'ım bende daha çok sevmiş yanına aldı 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah 🤲😥
Aynen öyle canım üzme kendini zor ama işte Allah sabır versin😔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende evladimi dogduktan 3 gun sonra kaybettim onu optum kokladim kuvezde biraktim ben ciktiktan sonra vefat etmis belki benim opmemi ona dokunmami beklemis simsiyah sqclari vardi uzun uzun parmaklari okadar guzel bakiyorduki anlatamam sen bunu yapmakla bilemedim iyimi yaptin aklindan yureginden cikmaz biliyorum onun acisi ama bu seni her gordugunde dahada uzecek
Allahım sabir versin canim neden öldü bebegin😪😢

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Gördükçe sizi üzer diye düşünüyorum inşallah güzel sabırla dayanıyorsunuzdur bu duruma ❤️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ben sadece 1 kez gosderdiler dokunmadım bile canm benim karnımdayken kalbi durdu ölü doğum oldu benimki canm öyle kagitda kalsın istemedim benimde kızım simsiyah saçları vardı hala ilk gunki gibi gözümün önünde canm kızım onu çok ozledim o benim ilk göz ağrımdi o benim ilkimdi demekki Allah'ım bende daha çok sevmiş yanına aldı 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah 🤲😥
Canım benim rabbim sabir versin kac haftalıkti😢😢

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.