Kızlar bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde zeynep.p tarafından oluşturulan Kızlar bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 487 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar bişey sorucam
Konbuyu başlatan zeynep.p
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bebişim 11 aylık yaşına girecek geçen gün yazmıştım 4-5 adım atıp düşüyor demiştim dün bir odadan bir odaya geçebiliyor artık yürüyerek 10-15 adım atıp düşüyor bu yürüme sayılıyor mu kızlar bir de tam olarak düşmeden ne zaman sağlar dengeyi sizce yürüme kabul edebilir miyim ben bunu
Evet canım artık yürüyor, bu günden güne daha da çoğalacak ve gün geçtikçe dengesini daha iyi sağlayacak, bir ay içinde tamamen yürür canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bebişim 11 aylık yaşına girecek geçen gün yazmıştım 4-5 adım atıp düşüyor demiştim dün bir odadan bir odaya geçebiliyor artık yürüyerek 10-15 adım atıp düşüyor bu yürüme sayılıyor mu kızlar bir de tam olarak düşmeden ne zaman sağlar dengeyi sizce yürüme kabul edebilir miyim ben bunu
Maşallah canım benim kızım 15 aylık hala yürümüyor her çocuk farklı acele etme yürür elbet

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar