Kızlar düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,577 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Merdivenden gotumun üstüne düştüm 3 merdiven ayağım baya agiriyor bebisime birşey olup olmadığını nerden anlarım 24+4 günlüğüm

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm dikkatli ol acile bi git gidebilirsin çikolata ye uzan bi
Eşim evden para istedi dedim ona sen çik beni indirme yorgunum dedi indir dedi tam indirdim son 3 4 merdiven kala düştüm gozunun önünde merdivende yürümeyi bilmiyorsan neden iniyorsun dedi bağırdı parayı aldı gitti acile şuan kendim gidemem ki tekim evde nasıl anlarım bir sorun olduğunu ilk gebeliğim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Eşim evden para istedi dedim ona sen çik beni indirme yorgunum dedi indir dedi tam indirdim son 3 4 merdiven kala düştüm gozunun önünde merdivende yürümeyi bilmiyorsan neden iniyorsun dedi bağırdı parayı aldı gitti acile şuan kendim gidemem ki tekim evde nasıl anlarım bir sorun olduğunu ilk gebeliğim
Geçmiş olsun canım ya dün bende düştüm ama koluma ağırlığı verdim senin bebeğin daha büyükmüş hareketlerini hissedersin en azından Rabbim korusun dinlen ve takip et 🤲

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Şekerli biseyler yiyip uzan canım hareketlerini hissetmeye calis bebeğinin.kanaman falan yoksa sorun olmaz sanırım fakat hareketlerini takip et bebeginin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
1
Şekerli biseyler yiyip uzan canım hareketlerini hissetmeye calis bebeğinin.kanaman falan yoksa sorun olmaz sanırım fakat hareketlerini takip et bebeginin
Kanama olmadı canım küçük diye de pek ayırt edemiyorum bazen hafif hissediyorum ama bebeğin hareketidir o inşallah zaten tam karnıma düşmedim yan döndüm koluma ve göbeğimin yanına ağırlığı verdim

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
1

Kanama olmadı canım küçük diye de pek ayırt edemiyorum bazen hafif hissediyorum ama bebeğin hareketidir o inşallah zaten tam karnıma düşmedim yan döndüm koluma ve göbeğimin yanına ağırlığı verdim
Bende bekliyorum hareketini maşallah eşimde hiç umursamadi düştüğum yerde bıraktı gitti 4 katı tek çıktım ağlaya aglaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay diğer anney2 yazacaktım sana cevap olarak gitti pardon canım bende dün düştüm o yüzden 🤦‍♀️
Önemli değil oluyor bazen öyle 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.