Kızlar düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,620 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merdivenden gotumun üstüne düştüm 3 merdiven ayağım baya agiriyor bebisime birşey olup olmadığını nerden anlarım 24+4 günlüğüm
Cnm ben kaza geçirdiğimde doktor hareketlerini takip et demişti iki saatte on kez hareket etmesi lazım agrı kanama olmayacak bide idrarını yap yanma olmamalı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İyi olmana sevindim nur geçen gece acile gitti gece 12de geldim karnıma bir agrı girdi eşime dedim kalk ben ölüyorum kalk gidek nur gittim doktor dedi karnına kramp giriyor bebek büyüyor nur ben korktum bebek hiç umru degil yeni iyiyim biraz
Geçmiş olsun canım doğrudur artık büyüyorlar korkma bebiş durmuyor artık demek ki

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merdivenden gotumun üstüne düştüm 3 merdiven ayağım baya agiriyor bebisime birşey olup olmadığını nerden anlarım 24+4 günlüğüm
Canım öncelikle sana ve bebeğine çok geçmiş olsun kuzum geçenlerde bende dizimin üzerine iki merdiven aşağı düşmüştüm çok şükür bişey olmadi sana gelince de canim tatlı şekerli bi seyler ye aç san karnını doyur güzelce falan soluna yat uzan bebegin tekmelerini takip et cnm insallah iyidir melegim tekrar geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.