Kızlar düştüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar düştüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,633 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düştüm
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merve diye bir anne vardı oda geçenlerde düşmüştü hafta olarakda büyük bebeği senin gibi gördüğü gibi yazar sanırım daha bilgili en azından @Merve_berkk
Canım yeni gördüm daha eşim geldi evle uğraşıyorum 2 gündür yine mahvoldum valla giremedim ondan pek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çevrim içimi acaba
Canım giremedim hiç nasıl oldun iyi misin serum neden takıldı 🙄

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Eşim evden para istedi dedim ona sen çik beni indirme yorgunum dedi indir dedi tam indirdim son 3 4 merdiven kala düştüm gozunun önünde merdivende yürümeyi bilmiyorsan neden iniyorsun dedi bağırdı parayı aldı gitti acile şuan kendim gidemem ki tekim evde nasıl anlarım bir sorun olduğunu ilk gebeliğim
İnşallah canm şimdi cikilota yiyorum sanki 1 kere hissettim kaç kere hissetmem lazım ki
Kac aylik hamilesin canim bebeğin içinde bulunduğu su onu koruyor hareket etti diyorsan sıkıntı yoktur inşallah ama yinede acile gitmelisin 🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.