Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,028 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağolasın canım benim teşekkürler 💞🤗 kız gece yatmıyor gündüz uyuyor gece yok altı kuru tok uyanıyor bı yalandan ağlıyor emziriyorum gazını alıyorum sarıp yerine yatyrm 20 dk sonra geri kalkyr emziriyorum iki yalandan emiyor duyuyor süt de boşa akıyor uyuya kalıyor böyle sabaha kadar devam catlyacak gibi aglmyo yalandan bir iki ses çıkarıyor öyle diyeyim
Ayyyy ayni ayni biz özlem ve halen devam ediyor vallha gece artik oyun oynamaktan gina geldi vallha gündüz ztn uyku yok gecede 1 2 saat o kadar 😱😱😱

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ayyyy ayni ayni biz özlem ve halen devam ediyor vallha gece artik oyun oynamaktan gina geldi vallha gündüz ztn uyku yok gecede 1 2 saat o kadar 😱😱😱
VAllaaa kız bu da öyle olursa ayy 😱😱😱 halim yaman inşallah düzelir kizz vAlla birde oğlum var malum ya ay Sana da Allah yardım etsin iki gündür bu da öyle uykusuzluktn öleceğim

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah ya çok yok canım şükür yaa neden öyle oluyor anlmdm
Sen genede gözlemle kuzun bacaklarini karnina doğru cekiyorsa gaz sorunu vardir bumun.icinde telefonundan beyaz gürültü acip dinletebilirsin inan az da olsa bebeği rahatlatıyor ve uyumasini sağlıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sen genede gözlemle kuzun bacaklarini karnina doğru cekiyorsa gaz sorunu vardir bumun.icinde telefonundan beyaz gürültü acip dinletebilirsin inan az da olsa bebeği rahatlatıyor ve uyumasini sağlıyor
Teşekkür ederim çok sağol Allah razı olsun inşallah canım benim 😍 öyle yapıyorum vAllahi zaten arada oluyor gaz sorunu bir post açtım baksana bir ya

Tüm sayfalar yüklendi.