Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,222 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yok canım markete falan aşağıya falan iniyorum zaten de parka hiç gitmedim ya burada büyük bir park var etrafı halı sahalarda onu voleybol sahası tenis falan her şey var hamileyken gittik kaynım askeri personel burada da komşuların hepsini askeri personel komutanı falan o Bir daha o parka gitmeyin dedi orada bir şeyler var dedi sakın gitmeyin dedi o yüzden ben gidemiyorum dedesiyle gitse daha iyi olur mecbur yani yanında futbol sahası da var orada en son gittiğinde bir şeyler oluyordu da ne olduğunu söylemedi kaynım sadece gitmeyin dedi yoksa ben aşağı indim aşağı götürüyorum elinden tutup markete götürüyorum ne isterse aliyorumm ki üzülmesin diye
Ay canımsın benim ne varmış O Parkta kötü insanlar varmış yani

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım nasıl oldu laren ❤️patates püresi dene doktor ne dedi inşallah sormak istediklerini unutmadan sormussundur
Teşekkür ederim kuzum hepsini sordum birtanem kulakginda sorun yok iyi dedi kabizligi icinde lavman ve fitil verdi larenin burda egzamasi vardi bunun icin ankarada yesil alan acikdi tekrar alerji testine giricek polenlerede karsi alerjisi olabilirmiş bu ay ankaraya gidicez bakalim kilosu 9.500 gayet iyi dedi dünde lavmadan sonra dışkısını yaptı şükür suan iyi kuzum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen bugün daha öğrendim bu olay olalı çok oldu afganlilar varmış sarhoş vs kızlara asılıyor açık yerlerine bakıyorlarms kendi ülkemde bz mülteci olduk
Inanıyorum yaaa gerçekten dedigin gibi kendi ülkemizde yabanci oldum resmen üsustuler rabbim korusun geçen gun oglumun sinifinda suriyeli cocuk bunu dövmeye kalkismis buda siz bizim ulkemize gelip adamlik mi tasliyosnuz diye dövmüş çocuğu allahtan annesi feln yazmadi bana😂😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Inanıyorum yaaa gerçekten dedigin gibi kendi ülkemizde yabanci oldum resmen üsustuler rabbim korusun geçen gun oglumun sinifinda suriyeli cocuk bunu dövmeye kalkismis buda siz bizim ulkemize gelip adamlik mi tasliyosnuz diye dövmüş çocuğu allahtan annesi feln yazmadi bana😂😂😂
Allah'ım 😂😂😂 bnmki.de hiç sevmiyor bnde sev onlar da insan yazık günah diyorum yokk asla oğlun da ne güzel maşallah bnmki gbi bilmiss 😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah'ım 😂😂😂 bnmki.de hiç sevmiyor bnde sev onlar da insan yazık günah diyorum yokk asla oğlun da ne güzel maşallah bnmki gbi bilmiss 😂😂
Hayır sorma Büyümüş de küçülmüş çok bilmiş hiçbir zaman lafına Esirgemez Bu da bana çekmiş o konuda dobradır hiç şey yapmaz yani lafını çekmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar