Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,203 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah kuzum evlatlarımız hiç hasta olmasın incimesin yaa 🤗 iyiyiz şükür canım benim siz çekirdek aile nasılsınız 💕
Amin bir tanem Amin Allah'ım onları korusun yaradan rabbim Kuzum laren uyandı Ona kahvaltını yaptırdım Oğlum gelecek ona yemek hazırlayacağım Şimdi �yiyiz şükürler olsun evdeyim bugün işte hava güzel lareni parka çıkarmayı düşünüyorum ilk defa salıncağa binecek🤭🤭🤭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin bir tanem Amin Allah'ım onları korusun yaradan rabbim Kuzum laren uyandı Ona kahvaltını yaptırdım Oğlum gelecek ona yemek hazırlayacağım Şimdi �yiyiz şükürler olsun evdeyim bugün işte hava güzel lareni parka çıkarmayı düşünüyorum ilk defa salıncağa binecek🤭🤭🤭
Ya ne güzel eline sağlık canım benim 😍 eğlenir inşallah 💕 bizde aynı kahvaltı yaptık evi süpürdüm sildim balkonu da aynı şekilde kaynanmda bulaşıkları yıkadı uzandım şimdi kız çok sıcak ay nasıl evin içi sıcak yaa bende oğluma dedenle babaannenle parka GT diyorum adım atmıyor bensiz sen iyilesince seninle giderim diyo öyle evde otryr inmiyor aşağıya bile inse oynasa canı sıkılmaz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya ne güzel eline sağlık canım benim 😍 eğlenir inşallah 💕 bizde aynı kahvaltı yaptık evi süpürdüm sildim balkonu da aynı şekilde kaynanmda bulaşıkları yıkadı uzandım şimdi kız çok sıcak ay nasıl evin içi sıcak yaa bende oğluma dedenle babaannenle parka GT diyorum adım atmıyor bensiz sen iyilesince seninle giderim diyo öyle evde otryr inmiyor aşağıya bile inse oynasa canı sıkılmaz
Teşekkür ederim canım fazla yorma kendini sen niye iş tutuyorsun sensiz gitmiyor değil mi hiçbir yere aynı benim oğlum gibi O da bensiz hiçbir yere gitmez Hala da öyle vaatlerde bulunarak🤭🤭🤭😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Teşekkür ederim canım fazla yorma kendini sen niye iş tutuyorsun sensiz gitmiyor değil mi hiçbir yere aynı benim oğlum gibi O da bensiz hiçbir yere gitmez Hala da öyle vaatlerde bulunarak🤭🤭🤭😂😂
VAlla kız yapıyorum bende vAlla ne yapalım
Aynen brnimki de aynısı aynısı bizimkilerde sana şunu bunu alırız diyor asla adım dahi atmıyor evde de canı sıkılıyor ikna edemiyoruz 😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
VAlla kız yapıyorum bende vAlla ne yapalım
Aynen brnimki de aynısı aynısı bizimkilerde sana şunu bunu alırız diyor asla adım dahi atmıyor evde de canı sıkılıyor ikna edemiyoruz 😂
Kıyamam yavrum benim aslında şöyle bir çıksan Hani sen kendini iyi hissediyorsan Aslında sen de bir hava almaya çıkabilirsin Hani kayınvaliden Sonuçta var bebeğe böyle yarım saat bir saat bakabilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kıyamam yavrum benim aslında şöyle bir çıksan Hani sen kendini iyi hissediyorsan Aslında sen de bir hava almaya çıkabilirsin Hani kayınvaliden Sonuçta var bebeğe böyle yarım saat bir saat bakabilir
Yok canım markete falan aşağıya falan iniyorum zaten de parka hiç gitmedim ya burada büyük bir park var etrafı halı sahalarda onu voleybol sahası tenis falan her şey var hamileyken gittik kaynım askeri personel burada da komşuların hepsini askeri personel komutanı falan o Bir daha o parka gitmeyin dedi orada bir şeyler var dedi sakın gitmeyin dedi o yüzden ben gidemiyorum dedesiyle gitse daha iyi olur mecbur yani yanında futbol sahası da var orada en son gittiğinde bir şeyler oluyordu da ne olduğunu söylemedi kaynım sadece gitmeyin dedi yoksa ben aşağı indim aşağı götürüyorum elinden tutup markete götürüyorum ne isterse aliyorumm ki üzülmesin diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar