Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,202 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Geçmiş olsun yaa cnm bnm dişler kulağa vuruyordur zaten lavmani yapinca düzelmistr inşallah fitile gerek kalmaz bu aylar polenler malum ya onu rahatsız eder canım birde ne ameliyatı?
Inşallah kuzum kasık ameliyatı kuzum doğuştan kaşığı açıkmis ve yumurtaligi icine kacmisti

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın Bugün laren nin hastanede kontrolü var dün gece 2 sefer ağlayarak kulağını tuttu biliyorsunuz ki diş çıkarıyor şu an alttan bir tane diş geldi acaba dedim kulak enfeksiyonu olabilir mi Saat 10.30'da randevumuz var sürekli kulağını tutuyor kulağını çekiştiriyor Sizce olabilir mi Gene doktora gideceğiz ama size bir sorayım dedim ikinci bir sorum da kabız ve 2-3 gündür ve dün aşırı derecede zorlandı kayısı falan aldım Ama hiçbiri şu an fayda etmiyor önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı🙏
canım diş döneminde kulak ağrısını bizde hep yaşadık ama doktor pek damla falan önermedi bazen çocuklar bunu bilinçli yapiyo demişti kabızlık içinde hep zeytinyağı öneriyordu canım çok geçmiş olsun inşallah diş dönemi çok zor bı dönem Allah yardımcın olsun 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah kuzum kasık ameliyatı kuzum doğuştan kaşığı açıkmis ve yumurtaligi icine kacmisti
Bizimde yumurtalık yukarda kalmıştı bı buçuk yaşında iken ameliyat oldu oğlum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
canım diş döneminde kulak ağrısını bizde hep yaşadık ama doktor pek damla falan önermedi bazen çocuklar bunu bilinçli yapiyo demişti kabızlık içinde hep zeytinyağı öneriyordu canım çok geçmiş olsun inşallah diş dönemi çok zor bı dönem Allah yardımcın olsun 🤲❤️

Allah razı olsun kuzum benim ya Ben her şeyin içine zeytinyağı kullanıyorum ama nasıl kabız olabildi ben çözemedim açıkçası kulağında Şimdilik hiçbir sıkıntı yokmuş o konuda içim rahatladı Biz de 15 günlükken ameliyat olduk kasigın içine yumurtalı kaçmıştı acil bir şekilde ameliyata aldılar ve Kist varmış aynı zamanda bağırsaklarından şüphelenmişlerdi ama yumurtalıkmış şükürler olsun yumurtalı aynı yerine koydular hiçbir şekilde zarar görmeden kasığı da kapattılar

Tekrarlama oldu mu kuzum ya tekrarlayabiliyormuş Açıkçası Sana da öyle bir şey dediler mi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun kuzum benim ya Ben her şeyin içine zeytinyağı kullanıyorum ama nasıl kabız olabildi ben çözemedim açıkçası kulağında Şimdilik hiçbir sıkıntı yokmuş o konuda içim rahatladı Biz de 15 günlükken ameliyat olduk kasigın içine yumurtalı kaçmıştı acil bir şekilde ameliyata aldılar ve Kist varmış aynı zamanda bağırsaklarından şüphelenmişlerdi ama yumurtalıkmış şükürler olsun yumurtalı aynı yerine koydular hiçbir şekilde zarar görmeden kasığı da kapattılar

Tekrarlama oldu mu kuzum ya tekrarlayabiliyormuş Açıkçası Sana da öyle bir şey dediler mi
Canım diş döneminde kulak ağrısı oluyomus hep yani endiselenme yumurtalık için de doğuştan yukardaydi yürümesini bekleyin belki iner dediler de bı kaç yere daha götürdük inmez dediler ne kadar erken ameliyat edilirse o kadar iyi dediler bizde ettirdik ameliyatı sünneti de yaptırdık ki iki kere anestezi almasın diye çok şükür bezli olduğu için çok çabuk toparladı beş günde iyileşti canım ama tekrar edilir diye bişey demediler hiç yani kontrole de götürdük herşey yolunda demişti doktor inşallah sende bı sıkıntı yaşamazsın ya 🤲🙄çocuklar hasta olunca vallahi anne de hasta oluyo 🙄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım diş döneminde kulak ağrısı oluyomus hep yani endiselenme yumurtalık için de doğuştan yukardaydi yürümesini bekleyin belki iner dediler de bı kaç yere daha götürdük inmez dediler ne kadar erken ameliyat edilirse o kadar iyi dediler bizde ettirdik ameliyatı sünneti de yaptırdık ki iki kere anestezi almasın diye çok şükür bezli olduğu için çok çabuk toparladı beş günde iyileşti canım ama tekrar edilir diye bişey demediler hiç yani kontrole de götürdük herşey yolunda demişti doktor inşallah sende bı sıkıntı yaşamazsın ya 🤲🙄çocuklar hasta olunca vallahi anne de hasta oluyo 🙄
Oyyy masallah kuzum sizede cok geçmiş olsun insallah birdaha tekrarlamaz yavrularimizi rabbim korusun kuzum cok zor dönemdi benim icin🥺🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar