Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,942 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah korusun canm bugün doktor ilaç verir mutlaka şifa olur inşallah 🤲 kuru inciri de bı dene canım çocuklarda ne işe yarar belli olmuyor bizim bı kaşık zeytinyağı sorunu çözmüştu belki başka bişey ise yarar
Aynen kuzum dun ebey beni korkuttu açıkçası hemen gun kurusu kayisi aldim ama yok gene yapmadı 🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşkım dişin ağrısı acısı büyük ihtimalle kulağa vuruyordur ya da küçük çocuklar da kulak işi sıkıntı hep bir ağrı sızı olabiliyor kabızlık için de zeytinyağı kat yemeklerine ancak öyle düzelir
Sanirsam kuzum aynen insallah onemli bir durum yoktur 🥺
Her yemeyine katılıyorum aslinda kahvaltısına dahi koyuyorum ama neden böyle oldu anlamis degilim 🤷‍♀️

Dualrim siznle kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍
Allah razi olsun kuzum 🤲🙏🥰

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum dun ebey beni korkuttu açıkçası hemen gun kurusu kayisi aldim ama yok gene yapmadı 🥺

Her yerime katılıyorum aslinda kahvaltısına dahi koyuyorum ama neden böyle oldu anlamis degilim 🤷‍♀️
Doktor mutlaka işe yarayan bı ilaç verir sadece orda insan unutuyor akıl kalmıyor sormak istediğin şikayetin ve denedigin neyse yaz doktora söyle ki ona göre ilaç veya başka bi cozum soylesin

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doktor mutlaka işe yarayan bı ilaç verir sadece orda insan unutuyor akıl kalmıyor sormak istediğin şikayetin ve denedigin neyse yaz doktora söyle ki ona göre ilaç veya başka bi cozum soylesin
Aynen kuzum cidden dur sunu sorucam diyorum sormadan unutum ciktigim cok sey oluyor ama bunlari asla unutmam benim oglumda kabiz sorunu yasadik tam 4 5 yasina kadar o kadar kötü zor du ki Larende öyle olucak diye cok korkuyorum 🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Her yemeyine katılıyorum aslinda kahvaltısına dahi koyuyorum ama neden böyle oldu anlamis degilim 🤷‍♀️

Allah razi olsun kuzum 🤲🙏🥰
Geçmiş olsun yaa inşallah canım benim ve inşallah düzelir kız çocuk o kadar zor ki vAlla Allah yardımcımız olsun 💞🤗

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın Bugün laren nin hastanede kontrolü var dün gece 2 sefer ağlayarak kulağını tuttu biliyorsunuz ki diş çıkarıyor şu an alttan bir tane diş geldi acaba dedim kulak enfeksiyonu olabilir mi Saat 10.30'da randevumuz var sürekli kulağını tutuyor kulağını çekiştiriyor Sizce olabilir mi Gene doktora gideceğiz ama size bir sorayım dedim ikinci bir sorum da kabız ve 2-3 gündür ve dün aşırı derecede zorlandı kayısı falan aldım Ama hiçbiri şu an fayda etmiyor önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı🙏
Doktordan sonra yaz mutlka canm kabızlığı içinde doktora danis mutlaka birşey verir aselin maması Bebelac gol o yüzden hiç sorun yaşamıyoruz ama bir kere yaşadı başka mama alınca o zamanda zeytin yağı verdim ve bol bio su icirdim siyah kayısı verdim ve kayısılı kefir var onu icirdim hergun birde aseli ıhlamur çayı çok ishal yapıyor onu içsin ishal oluyor

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar günaydın Bugün laren nin hastanede kontrolü var dün gece 2 sefer ağlayarak kulağını tuttu biliyorsunuz ki diş çıkarıyor şu an alttan bir tane diş geldi acaba dedim kulak enfeksiyonu olabilir mi Saat 10.30'da randevumuz var sürekli kulağını tutuyor kulağını çekiştiriyor Sizce olabilir mi Gene doktora gideceğiz ama size bir sorayım dedim ikinci bir sorum da kabız ve 2-3 gündür ve dün aşırı derecede zorlandı kayısı falan aldım Ama hiçbiri şu an fayda etmiyor önerebileceğiniz başka bir yöntem var mı🙏
Kulağına banyoda su kacmiyirsa distendir Asenam kabız malesef bizde aynıyız bir geçiyor bir geçmiyor çorba iciriyorum habire bide su

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.