Kızlar günaydın bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kızlar günaydın bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,010 kez görüntülenmiş, 116 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar günaydın bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ciktik simdi doktordan geldik kulaklığında hiçbir sorun yokmuş bir sıkıntı yok dedi alttan da iki tane diş patlamış bu işte kabızlığı içinde ilaç verdi Bir tane lavman Bir tane de fitil verdi ilk önce yarım olarak lavman kullanacağım eğer o fayda etmezse fitil kullanacağım bir de işte bizim bu alerjimiz yüzümüzdekiler gene arttı egzamamız daha doğrusu bunun içinde Ankara'da yeşil alan açıldı tekrardan bu ay içinde Ankara'ya gideceğiz hem ameliyat yerinin kontrolü hem de bu tekrar bir alerji testi yapılması gerekiyormuş Bu gözleri falan da çok yaşarıyor bunun içinde polenlere karşı alerjisi olabilir dediler Buna da bir bakılacak Ankara'da şu anlık İyi şükürler olsun
Çok geçmiş olsun canım lavman ve fıtil alışkanlık yapıyor belli bir zaman sonra sana tavsiyem fazla kullanma kuzum

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam canım ya evlat söz konusu olduğunda akan sular duruyor bende çok çektim daha iki aylık kızım yavrum kıvranıp duruyordu gözümün önünde doktora gittim bir damla verdi birde ilaç verdi yumuşatmasi için birde mamayı değiştirdim çok şükür iki gündür güzel yapıyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
A
Kıyamam canım ya evlat söz konusu olduğunda akan sular duruyor bende çok çektim daha iki aylık kızım yavrum kıvranıp duruyordu gözümün önünde doktora gittim bir damla verdi birde ilaç verdi yumuşatmasi için birde mamayı değiştirdim çok şükür iki gündür güzel yapıyor
Aynen kuzum insallah geçicek
Oyy yavrum kiyamam insallah tekrarlamaz kuzum birdaha🤲🙏🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuzum çok zor durumda kalır isen zeytinyağına kulak çöpü batır hafif poposunun içinde gezdir hemen yapar kakasını
Aynen kuzum 3 gundur onuda yapıyorum yok fayda etmiyor çözemedim neyde oldu Anlamadim

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ciktik simdi doktordan geldik kulaklığında hiçbir sorun yokmuş bir sıkıntı yok dedi alttan da iki tane diş patlamış bu işte kabızlığı içinde ilaç verdi Bir tane lavman Bir tane de fitil verdi ilk önce yarım olarak lavman kullanacağım eğer o fayda etmezse fitil kullanacağım bir de işte bizim bu alerjimiz yüzümüzdekiler gene arttı egzamamız daha doğrusu bunun içinde Ankara'da yeşil alan açıldı tekrardan bu ay içinde Ankara'ya gideceğiz hem ameliyat yerinin kontrolü hem de bu tekrar bir alerji testi yapılması gerekiyormuş Bu gözleri falan da çok yaşarıyor bunun içinde polenlere karşı alerjisi olabilir dediler Buna da bir bakılacak Ankara'da şu anlık İyi şükürler olsun
Geçmiş olsun canm daha da iyi olur inşallah 🤲

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Kulakta bir sıkıntı yokmuş canım benim problem yok dedi
İnsallah ise yarar ilaclar 🤲 diger rahatsizliklari icin de Rabbim sifa versin, cabucak atlatir insallah butun rahatsizliklarini 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
A
Aynen kuzum insallah geçicek
Oyy yavrum kiyamam insallah tekrarlamaz kuzum birdaha🤲🙏🥺

Aynen kuzum 3 gundur onuda yapıyorum yok fayda etmiyor çözemedim neyde oldu Anlamadim
Geçer inşallah kuzum bol bol sıvı şeyler var

Tüm sayfalar yüklendi.