Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,431 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
8. Haftadan sonra başlıyor genelde.kisiden kişiye de değişiyor kimi tüm belirtileri yaşarken kimisi midesi bile bulanmadan bebeğini kucaguna alıyor 💕😊

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Canım canını sıkma herkesin belirtileri farklı olabiliyor hatta hiç bir belirtisi olmayanlar bile var. Hamile olduklarını çok çok geç anlayanlar filan. Hatta arkadaşımın annesi ona hamileyken adet bile olmuş ilk ay. Kötü düşünme 😊

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Hayır bişey olmaz korkmayın belirti için daha çok erken bulantı lar 2. Aydan sonra başlar bazı gebeler de oda olmuyor, şu an biraz uyku haliniz olabilir

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğine bir şey olmaz korkma cnm.. yakında belirtileri yaşarsın ki insalah mide bulantısı ve kusma yaşamazsin bende senin gibiydim neden belirtiler yok diyirdum bı başladı 4 ayın sonuna kadar kusma bulantı mahv etti beni.. ama herkeste aynı belirtileri yasamayabilir☺️

Poguz

Kayıtlı Üye
rank
Canım trioitlerin varsa testini yaptır mutlaka ben 5+1 de bebeğimin kesesini gördüm sonra kendim gittim kan verdim bir baktım trioitlerim 32 çıkmış bende hasimato hastasıyım aylık rutinim diye triotler için kan verdim ilacının dozunu artırdilar bilmiyorum ama 6+3 de bir daha gittim kalp için ne kese büyümüş ne bebek dünya başıma yıkıldı simdi takipteyim çarşamba bir daha çağırdı beni ben tüp bebek ile hamile kaldım doktorum trioitimi ihmal etti ben kendim aylık rutinime göre verdim meğersem hamile kalır kalmaz vermek lazım trioit hastalarında son pişmanlık fayda etmiyor bebeğim trioitlerimden dolayi mi hastalık li bebekti bilmiyorum Halen umudum var kaybetmemek için stres olmasın diye elimden geleni yapiyorum

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ben ilk gebeliğimde bulantıdan mahvolmuştum şu an ikinci gebeliğim çok rahat geçiriyorum çok şükür bulantı kusma vesaire bu sıkıntım yok ama bazen kendi kendime diyorum benim niye hiçbir belirtim yok şikayetim yok sonrada diyorum ulan gamze kendi kendine kaşınıyorsun inanki 🤭😁
Bencede rahat dur bi belrti arama 😁 benmde şükür rahat geçiyo baştan beri sdce kanamalarm olmştu o kdr gerisi şükür iyiyiz boşver böyle rahatlk güzel bişi👍😊

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Zaten göğüs şişmen bile bi belirti cnm herkezde bisey olacak diye bisey yok inş da hic Olmaz rahat geçer

Canım trioitlerin varsa testini yaptır mutlaka ben 5+1 de bebeğimin kesesini gördüm sonra kendim gittim kan verdim bir baktım trioitlerim 32 çıkmış bende hasimato hastasıyım aylık rutinim diye triotler için kan verdim ilacının dozunu artırdilar bilmiyorum ama 6+3 de bir daha gittim kalp için ne kese büyümüş ne bebek dünya başıma yıkıldı simdi takipteyim çarşamba bir daha çağırdı beni ben tüp bebek ile hamile kaldım doktorum trioitimi ihmal etti ben kendim aylık rutinime göre verdim meğersem hamile kalır kalmaz vermek lazım trioit hastalarında son pişmanlık fayda etmiyor bebeğim trioitlerimden dolayi mi hastalık li bebekti bilmiyorum Halen umudum var kaybetmemek için stres olmasın diye elimden geleni yapiyorum
Bende tam 7 haftalıkken doktor çağırdı kan testlerimide Ozman almami söyledi kanamaniz olmhs muydu acaba kalp atışını duymadığınız anda kese buyumedigi anda bende korkuyorm bu yüzden kusmam fln olmadığı için herhangi bir belirti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunu bilmiyordum yazsan ona göre bende bi yorum yapardım ama daha erken 2 3 hafta sonra bakarsın benimde kese vardı ama bebek göremiyorum dedi belirti vardi sadece mide bulantısı bende boş gebelik sandım ama kendini 2 3 hafta sonra gösterdi bazı anneler 1.trimesterda görmez 2 yada 3 te görür. Gönlünü ferah tut 💗kırdıysam affola
Yok cnm kirmadn ben daha detaylı anlatmadmda Allah'a şükür kanamam yok bu cuma daha detayli öğrenicm kalp atışını inşallah duyarım 6+4 olduk bugn Allah'ıma şükürler olsun gazın ve göğüs ağrım çok var mide bulantilarimiz hayla başlamadı doktormuz 5+4 Ken folicus verdi onu kullaniyorm inşallah bir gelişme vardır ozamandan beri de doktora gitmiyorm 3 hafta sonra gel dedi

Bende tam 7 haftalıkken doktor çağırdı kan testlerimide Ozman almami söyledi kanamaniz olmhs muydu acaba kalp atışını duymadığınız anda kese buyumedigi anda bende korkuyorm bu yüzden kusmam fln olmadığı için herhangi bir belirti

Yok cnm kirmadn ben daha detaylı anlatmadmda Allah'a şükür kanamam yok bu cuma daha detayli öğrenicm kalp atışını inşallah duyarım 6+4 olduk bugn Allah'ıma şükürler olsun gazın ve göğüs ağrım çok var mide bulantilarimiz hayla başlamadı doktormuz 5+4 Ken folicus verdi onu kullaniyorm inşallah bir gelişme vardır ozamandan beri de doktora gitmiyorm 3 hafta sonra gel dedi
2 hafta sonra pardon

Son düzenleme:

Poguz

Kayıtlı Üye
rank
Canım kalp atışını duyamadık gelişim olmadığı için şimdi ben 6+6 dayım çarşamba gideceğim ozaman 7+2 de olacağım 1 hafta takip edeceğiz dedi ama keseyi filan beğendi tek basına bir işe yarar mı bilmiyorum, kanama yerim gitmişti şok oldum nasil vucud onu temizledi çok yattim ve su içtim ondan mı bilmiyorum kese günü gördüğümüzde Baya korkutttu doktor bizim için ciddi bir risk dedi keseyi bebeği bozabilir tam altında dedi ama ondan dolayı hiç bisey olmadı ama diğer şeyler olmadı 1 haftada bebek gelişir mı bilmiyorum okuduklarimda daha hiç görmedim Allah bilir

2 hafta sonra pardon
Canım trioitlerini doktorun istediği zamana birakma düzenli ilaç alıyorsan sen yaptur testini bir sağlık ocağında normalde hamile olunca yaptırmak lazımmış

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Canım kalp atışını duyamadık gelişim olmadığı için şimdi ben 6+6 dayım çarşamba gideceğim ozaman 7+2 de olacağım 1 hafta takip edeceğiz dedi ama keseyi filan beğendi tek basına bir işe yarar mı bilmiyorum, kanama yerim gitmişti şok oldum nasil vucud onu temizledi çok yattim ve su içtim ondan mı bilmiyorum kese günü gördüğümüzde Baya korkutttu doktor bizim için ciddi bir risk dedi keseyi bebeği bozabilir tam altında dedi ama ondan dolayı hiç bisey olmadı ama diğer şeyler olmadı 1 haftada bebek gelişir mı bilmiyorum okuduklarimda daha hiç görmedim Allah bilir

Canım trioitlerini doktorun istediği zamana birakma düzenli ilaç alıyorsan sen yaptur testini bir sağlık ocağında normalde hamile olunc
Cnm senin ultrasyon resmin var mı eğer varsa zahmet olmassa atar mısın benm kanama alanım var mı yok mu onu bile bilmiyorm
a yaptırmak lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar