Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,478 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 1920
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım attım bakarsın ilk attığım 1 inci keseyi görmeye gittiğimde hersey güzeldi ama kesenin altında kese gibi bisey vardı ondada kan vardı o bozabilir sürekli dinlen yat dedi kanama tehliken var dedi ama 2inci si 1 inci olan gibi kalmış buyur mu umutlaniyorum ama okuduklarımi görünce umudum da kalmıyor rabbim bilir dedim
İnsanllah cnm herşey gönlünce olur Allah inşallah saglikla kucağına almayi nasip eder benmde ultrasyon resmin şöyle 5+4 haftayken normal mi

İnsanllah cnm herşey gönlünce olur Allah inşallah saglikla kucağına almayi nasip eder benmde ultrasyon resmin şöyle 5+4 haftayken normal mi
Alta bir ok var orda beyaz birşey var oda yuvarlak gibi o nedir bilmiyorum bile doktor bilgilendirmedi devlet olduğu için 7 haftalık oraya gidicm tekrardan daha gitmiycm oraya yolk kesesi mi acaba o

Ekli dosyalar

• IMG-20220412-WA0000.jpeg
    IMG-20220412-WA0000.jpeg
    551 KB · Görüntüleme: 60

Poguz

Kayıtlı Üye
rank

Alta bir ok var orda beyaz birşey var oda yuvarlak gibi o nedir bilmiyorum bile doktor bilgilendirmedi devlet olduğu için 7 haftalık oraya gidicm tekrardan daha gitmiycm oraya yolk kesesi mi acaba o
Canım ben özele gidiyorum trioitimi bildiği halde kanıma bile baktırmadi kendim gidip baktırdım birde o kadar güveniyordum zor konuşuyorlar sagolsunlar bana her gittiğimde kötü şeyler söylediği için ben daha sevinemedim ,senin resmin tam net değil anlamadım keseyi ben canım iyi dediyse alttan mi baktırdın göbekten mi gobektense ondan küçüktür çünkü göbekten çok zor gözüküyor

Nuriş

Kayıtlı Üye
rank
8. Haftadan sonra başlıyor genelde.kisiden kişiye de değişiyor kimi tüm belirtileri yaşarken kimisi midesi bile bulanmadan bebeğini kucaguna alıyor 💕😊

Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey

Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Canım için rahat olsun bende 6 haftalık hamileyim bende belirti banada 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi korkulacak bir şey yok bende 14 sene sonra hamile kaldım

Son düzenleme:

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
merak etme ben de karnım iyice çıkana kadar hamile olduğumdan emin miyim acaba falan diyordum 😁çünkü ne mide bulantısı yaşadım ne baş dönmesi. hatta ailem bile şakalaşırdı benimle sen hamile misin gerçekten doktor seni kandırmış diye. her gebelik aynı olmuyor kimi rahat geçirir kimi zor

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi canım şimdi 25 haftalık hamileyim hiçbir belirti yaşamadım sadece kasık ağrısı yaşadım o kadar,herkeste belirtiler farklıdır canım keseyi gördüysen sorun yok 😊😊❤️ hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım benim ❤️

Efsa

Kayıtlı Üye
rank
Bence oglun olacak bendedehic belirti yoktu

Poguz

Kayıtlı Üye
rank

Canım için rahat olsun bende 6 haftalık hamileyim bende belirti banada 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dedi korkulacak bir şey yok bende 14 sene sonra hamile kaldım
Yaa inşallah nekadar güzel haber gidip gördün mü hiç bebeğini inşallah kucağına alırsın o günleri nasip eder ,benim de bebeğim 7 haftalık oldu bugün geçen hafta kalp için gittim kalp için duyamadık gelişmemişti Baya üzüldüm inşallah sen duyarsın Büyük üzüntü oluyor bende 35 yaşındayım 3 yıldır uğraşıyorum tüp bebek ile hamile kaldım hersey iyiydi can veren Allah hayırlısı ise verecek değilse sağlık olsun uzulsemde isyan etmiyorum

Poguz

Kayıtlı Üye
rank
Eli kolu sağlıklı olsn cnm da su kalp atışını da bir duysam belirti yok diye endişe ediyorm resmen
Korkma canım önüne gecemiyorsun korkunun zaten ben stresle 2 aydır çocuğu yedim bitirdim sen baska doktora git illaki o doktoru bekleme için rahat değilse

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben özele gidiyorum trioitimi bildiği halde kanıma bile baktırmadi kendim gidip baktırdım birde o kadar güveniyordum zor konuşuyorlar sagolsunlar bana her gittiğimde kötü şeyler söylediği için ben daha sevinemedim ,senin resmin tam net değil anlamadım keseyi ben canım iyi dediyse alttan mi baktırdın göbekten mi gobektense ondan küçüktür çünkü göbekten çok zor gözüküyor
Evet göbekten baktrdm cnm yuvarlak olan varya o artı konulmuş 4+6 gitmiştim 5+4 haftalık olduğumu öğrenmistm orda

Tüm sayfalar yüklendi.