Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,557 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Poguz

Kayıtlı Üye
rank
Evet göbekten baktrdm cnm yuvarlak olan varya o artı konulmuş 4+6 gitmiştim 5+4 haftalık olduğumu öğrenmistm orda
Evet canım belli göbekten bakıldığı küçüklükten alttan olsaydı daha büyük olur kese ,ama çok tereddütun varsa doktora git canım panik stres bebek için herkes iyi değil diyorlar kendini rahatlat acilden git baktir

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım belli göbekten bakıldığı küçüklükten alttan olsaydı daha büyük olur kese ,ama çok tereddütun varsa doktora git canım panik stres bebek için herkes iyi değil diyorlar kendini rahatlat acilden git baktir
Çok mu küçük ya😘😂😀7.5mm ymis

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Benimde öyleydi canım şimdi 25 haftalık hamileyim hiçbir belirti yaşamadım sadece kasık ağrısı yaşadım o kadar,herkeste belirtiler farklıdır canım keseyi gördüysen sorun yok 😊😊❤️ hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım benim ❤️
Saol cnm insanllah şimdi içim rahatladı biliyor musun çoğu herkeste olmuyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan 7 haftalığım yeni başladı kendime nazar degidirdim bende belirti yok diye 😂😂
Daha bende tık yok karın guruldamisi göğüs ağrıması şişlik karında sertlik gaz daha da belirtilerm başlamadı

Şuan 7 haftalığım yeni başladı kendime nazar degidirdim bende belirti yok diye 😂😂
Daha bende tık yok karın guruldamisi göğüs ağrıması şişlik karında sertlik gaz daha da belirtilerm başlamadı

Bide inanirmisiniz hep acimmmm😂🤰sanki 3 aylık hamileyim karnım okadr var kimseye diyemiyorm gaz o diye bide ben gobekliyim sanırım o yuzden

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
İlk gebeliğimde 3.ayda belirtilerim başladı normal gayet

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
İnan ben bilmiyorum canım ekran görüntüsü için dedim ben gelişsin sağlıklı olsun önemli olan benim sıkıntım çok benimde yarın akıbetim belli olucak benim durumumda olan iyi olan kimseyi duymadim hiç
İnsallah cnm hayırlı haberlerle gelirsin dualarmdasn benmde şuan dua ya ihtiyacım var kalp atımı için inşallah beraber duyarz cnm bende cuma gidicm bana dua et olur mu

İnan ben bilmiyorum canım ekran görüntüsü için dedim ben gelişsin sağlıklı olsun önemli olan benim sıkıntım çok benimde yarın akıbetim belli olucak benim durumumda olan iyi olan kimseyi duymadim hiç
Acaba benm mide gelişir mi çok minnak bide tam ortamda kalmış cumaya kadr gitmiycm cnm doktora folikasit verdi gelişmesi için çok küçük olduğu için herhalde

İnsallah cnm hayırlı haberlerle gelirsin dualarmdasn benmde şuan dua ya ihtiyacım var kalp atımı için inşallah beraber duyarz cnm bende cuma gidicm bana dua et olur mu

Acaba benm mide gelişir mi çok minnak bide tam ortamda kalmış cumaya kadr gitmiycm cnm doktora folikasit verdi gelişmesi için çok küçük olduğu için herhalde
Benm kesede yuvarlak bide

Poguz

Kayıtlı Üye
rank

Alttan bakmayınca daha küçük çıkıyormuş ultrason da öyle diyorlar yani senin kesen büyük bence ,üsten genelde gözükmüyor diyorlar bence sağlıklı bebek hiç aklıma kötü şeyler gelmiyor senin için çok dua ediyorum sana ben yaşadım sen yaşama Allah vermesin ama yapacak bisey yok verende Allah alan da gam yok oyuzden

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank

Bide inanirmisiniz hep acimmmm😂🤰sanki 3 aylık hamileyim karnım okadr var kimseye diyemiyorm gaz o diye bide ben gobekliyim sanırım o yuzden
@hilalctn önemli değil canım benim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin rabbim ❤️❤️

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank

Folik asiti herkese veriyor doktorlar. Az gelişmiş de daha iyi gelişsin diye değil yani. Hatta bebek sahibi olmak isteyenler bir ay önceden kullanmaya başlıyor. Belirti olmaması sorun olduğu anlamına gelmez. ben 18 haftalık hamileyim ilk iki ay uyku oldu başka hiçbir şey yok. Ne bulantı ne baygınlık ne başka birşey. Bugün bütün gün bahçede çiçek ektim, o kadar belirtisiz bir hamilelik geçiriyorum yani. Sakin olmaya çalış yoksa böyle herşeyden endişe duyarak 9ay zor geçer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar