Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,525 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
canım benn de senle aynı 3 sene sonra nasip oldu, seni anlıyorum daha çok endişeli olabiliyor insan daha heyecanlı ben de elhamdülillah 8 haftalığım ve hiçbir belirtim yokmultrasonda görmesem inanmıycaktım berdeyse hamile olduğuma o kadar 🤭 sadece gaz şişkinlik o kadar, yani normalmiş aslında nasipliyiz mide bulantısından yana
Canım bunlar Altan gözüktü sadece baş popo mesafesj var crl diye 6+4 pko olduğu için geç döllenme daha gitmedm doktora kalp atisii icin 7+7 yiz bugün

Ekli dosyalar

• IMG_20220429_113644.jpg
    IMG_20220429_113644.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20220429_113646.jpg
    IMG_20220429_113646.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 62

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Bnmde öyle olur gebelikler hicbi belirti yaşamam nirmaldir doktorun çağırması ilk zamanlwr olduğu için iki hafta sonra bebeği görür hatta kalp atışını da duyabilir

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Bende hiç belirti yaşamadım. Normal yani kuzum. Bebiş büyüdükçe belirtiler ortaya çıkmaya başlar. İçini ferah tut.🙏♥️
2 aylık olucaz nerdeyse cnm hayla yok kötü bişey mi bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerim onu yaa minicik daha 😍😍
Aahaha çok minik😂 nediycm cnm
En alttaki ultrasonda ki kağıtta 0 w2 biseyler yazıyor o nedemk cnm 4+6ykende 1w 0di o gram mi oluyor

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Bende 6 haftalıkken gittim bende gögüs, acısı bile yoktu 0 belirtiydi hamile gibi de degildim. Sonralardan başladı mide bulantım flan canım 2 hafta sonra beni de görmek istedi doktor. Kan tahlilleri istedi bebişe tekrardan baktı. Korkma daha çok küçük herkes belirti yaşıcak diye birşey yok canımcımm

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6 haftalıkken gittim bende gögüs, acısı bile yoktu 0 belirtiydi hamile gibi de degildim. Sonralardan başladı mide bulantım flan canım 2 hafta sonra beni de görmek istedi doktor. Kan tahlilleri istedi bebişe tekrardan baktı. Korkma daha çok küçük herkes belirti yaşıcak diye birşey yok canımcımm
Gittim cnm 6+4 haftalık ta doktor bana bebeği gösterdi kesede aşırı gazım şişkinlik göğüs ağrısı vardı ama kalp atışlarını duyamadm işte ufak dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar