Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,556 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
5 haftalıkken keseyi gördü doktor gebesin dedi kan tahlili fln istedi tabi ozmda hiç bir belirtim yoktu kese gözüktü karından ultrasyonla 2 hafta sonra tekrar gel dedi niçin çağırdı bilmiyorm 3 sene sonra geldi mucizem bu yüzden endişe ediyorm
canım benn de senle aynı 3 sene sonra nasip oldu, seni anlıyorum daha çok endişeli olabiliyor insan daha heyecanlı ben de elhamdülillah 8 haftalığım ve hiçbir belirtim yokmultrasonda görmesem inanmıycaktım berdeyse hamile olduğuma o kadar 🤭 sadece gaz şişkinlik o kadar, yani normalmiş aslında nasipliyiz mide bulantısından yana

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
canım benn de senle aynı 3 sene sonra nasip oldu, seni anlıyorum daha çok endişeli olabiliyor insan daha heyecanlı ben de elhamdülillah 8 haftalığım ve hiçbir belirtim yokmultrasonda görmesem inanmıycaktım berdeyse hamile olduğuma o kadar 🤭 sadece gaz şişkinlik o kadar, yani normalmiş aslında nasipliyiz mide bulantısından yana
Sorma cnm gazım zten almış başını gidiyor afedersn sabahları hele yarn 7 haftalık olucz bizde bugün dojtora gidicktm doktor izinliymis kalp atışlarını duydun mu cnm sen yarn gidicm birde karında aşırı sertlik sanki 3 aylık gibi 🤣🤰

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Sorma cnm gazım zten almış başını gidiyor afedersn sabahları hele yarn 7 haftalık olucz bizde bugün dojtora gidicktm doktor izinliymis kalp atışlarını duydun mu cnm sen yarn gidicm birde karında aşırı sertlik sanki 3 aylık gibi 🤣🤰
canım ben 7+6 da ilk randevumuza gittim bu cuma, her şey normal dedi kalp atışı var dedi ama dinletmedi zararlı bu haftalarda dinletmiyoruz dedi hatta ben de bırda post açtım millet hep dinlediklerini yazmış, bana da böyle hassas doktor denk geldi nasip, artık bayrmdan sonra gitmeyi düşünüyorum 12 haftalıkken, inşAllah o zman dinletir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

yemek yeyince üç katı şişiyor karnım gece zor uyuyorum bide geçen haftalar ayağımın altı yanıyordu bu hafta azaldı:)

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
canım ben 7+6 da ilk randevumuza gittim bu cuma, her şey normal dedi kalp atışı var dedi ama dinletmedi zararlı bu haftalarda dinletmiyoruz dedi hatta ben de bırda post açtım millet hep dinlediklerini yazmış, bana da böyle hassas doktor denk geldi nasip, artık bayrmdan sonra gitmeyi düşünüyorum 12 haftalıkken, inşAllah o zman dinletir
Ben 6+3 te kalp atıiını ilk özelde dinledim ama daha sonralardan devlette daha küçük olduğundan dinletemiypruz dendi zararlıysa özeldekide dinletmeseydi keşke önemli olan bebeğimizin sağlığı

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
yemek yeyince üç katı şişiyor karnım gece zor uyuyorum bide geçen haftalar ayağımın altı yanıyordu bu hafta azaldı:)
sizin tedavi ile mi oldu, benim sebebi bilinmiyordu haziranda 3 yıllık evli olacağım şuan 2 aylık hamileyim elhamdülillah bugün 8+5 sizin kaç, aynı sayılırız🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 6+3 te kalp atıiını ilk özelde dinledim ama daha sonralardan devlette daha küçük olduğundan dinletemiypruz dendi zararlıysa özeldekide dinletmeseydi keşke önemli olan bebeğimizin sağlığı
aynı gün özele gittim o da zararlı dedi bakalm bekliycez napalım:)

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Hamile oldugumu ogrendim . Ne alakaysa ayak tabanim soyuldu 🤷. Tabi bu bir belirti degil . Ne bas donmesi ne agri ne baska birsey kusma vs baska ne belirtiler olur bilmiyorum ben hic birini yasamadim 4 aylikken diş sorunum oldu onun haricinde 7 ayima kadar ben hamile oldgumu kabul etmiyordum cnku hissetmiyordum bebegimde cok sakinde oyle tekmeliyim edeyim durumuda yoktu cok ben burdayim kipirtilarininyapar kenara cekilirdi 😂😂 . Korkma yani canim ben hamilelik boyunca hic bir belirti yasamadim. Mide yanmasi oldu son ayimda okadar

SevincM

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Şanslısın bence🤭ben 6-8 ci haftalarda ağrılarım oluyordu midem kötü oluyordu çok birde halsizlik...şimdi 13 cü haftadayım biraz daha iyyim

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
benimde o haftalarda belirtim yoktu.8haftada başladıı bulantılarımm.hiç bir şey yiyemiyorumm..Bende senin gibiydim dedşmm ne güzell bulantım falan yok her şeyy yiyorumm ohh bee🤣🤣kendi kendimee göz değdirdimm...

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Bende herkese diyorm kusmam yok bende öyle olucm galiba😂😂😂
Hiç iyi bir şey diyil amaa..🤣Hiç bir şey yiyemiyorum Az kalaa su içdiyim zaman bile midem bulanıyorr..Doktoraa gitdim dedi kanın düşmüşş Et yimen lazım.Amaa nerdee Etinn esini duyduğum zamann Kötü oluyorum.Benim yediyim şeyler makarnaa.patatess...Birde Çoban salataa...bu kadarr.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar