Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,527 kez görüntülenmiş, 91 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hamileyim hiçbir belirti yok
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Canm bende 7+3 haftalığım bende d ehiç bir belirti yoktu ultrasonda görmesem inanmayacaktım düşün 7 haftaya girer girmez gaz mide bulantısı kabızlık hepsi birden geldi tadını çıkar mid ebulantısı çok zormuş şuanki durumun gayet normal.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım şükür iyiyegidiyo bebeğim anne sütü almaya başladı şuan antibiyotik tedavisi oluyor enfeksiyondan dolayı ama solunumu iyiye gidiyomş ama ne zaman cıkıcak belli değil daha
Şükür kuzum iyiye gitmesi de bir gelişme rabbim tez zamnqda daha da sağlıklı yapsın inslalh miniğini 🤲🏻

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende 7+3 haftalığım bende d ehiç bir belirti yoktu ultrasonda görmesem inanmayacaktım düşün 7 haftaya girer girmez gaz mide bulantısı kabızlık hepsi birden geldi tadını çıkar mid ebulantısı çok zormuş şuanki durumun gayet normal.
8 haftalk oldum cnm bugün hayla mide bulantısı yok 6+4 de doktora gittim kalp atışını da duyamadm inşallah bayramdan sonra duyarm bebeği gordm ama ufak dediği için duyamadm gabizlik var gaz aşırı var hele sabahlari afedersn sonradan geliuorm kendime karın guruldamam var birde sivilcelendm resmen yüzüm yağlı olduğu için sanirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum sen ne yaptın en son gelişmeler ne ?
DHA gitmedm cnm bayramdan sonra gidicm Perşembe günü özele ufak olduğu için zten 6+4 duyamadm kalp atışını 8 haftaya girdik hayırlısıyla gabizlik aşırı gaz afedersin kasık ağrısı kesildi birde karında sertlik göğüs agrimasi da hafif var sende karın guruldamisi var mıydı cnm bide adet tarihin yaklastiysa sivilcelenmen oluyor muydu

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
8 haftalk oldum cnm bugün hayla mide bulantısı yok 6+4 de doktora gittim kalp atışını da duyamadm inşallah bayramdan sonra duyarm bebeği gordm ama ufak dediği için duyamadm gabizlik var gaz aşırı var hele sabahlari afedersn sonradan geliuorm kendime karın guruldamam var birde sivilcelendm resmen yüzüm yağlı olduğu için sanirim

DHA gitmedm cnm bayramdan sonra gidicm Perşembe günü özele ufak olduğu için zten 6+4 duyamadm kalp atışını 8 haftaya girdik hayırlısıyla gabizlik aşırı gaz afedersin kasık ağrısı kesildi birde karında sertlik göğüs agrimasi da hafif var sende karın guruldamisi var mıydı cnm bide adet tarihin yaklastiysa sivilcelenmen oluyor muydu
Bende sivilcelendim canm. Kalp atisini bend eduymadm sadece gosterdiler bebege zarar veriyormus o yuzden gostermedi doktor. Baska doktora gittim oda sadece ultrasondan gisterdi atisi dinletmedi.icini ferah tut lutfen bebegin seninledir

Songlll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6haftaljk hamileyim hiçbir belirtim yok kasık ağrısı dahi sadece göğüslerim çok acıyor birde aşırı gazım var 5+4 haftalıkken keseyi gördüm ama belirtim yok sizce bişey mi oldu bebeğime
Benimde hiç belirtim yoktu miğde bulatisi kasik ağrısı hiç bişey yoktu çok rahat bi hamilelik geçiriyorum çok şükür herkeste belirti olmuyor

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Benimde hiç belirtim yoktu miğde bulatisi kasik ağrısı hiç bişey yoktu çok rahat bi hamilelik geçiriyorum çok şükür herkeste belirti olmuyor
Kac haftaliksin cnm

Bende sivilcelendim canm. Kalp atisini bend eduymadm sadece gosterdiler bebege zarar veriyormus o yuzden gostermedi doktor. Baska doktora gittim oda sadece ultrasondan gisterdi atisi dinletmedi.icini ferah tut lutfen bebegin seninledir
Kaç haftalikken gittin cnm bana da ufak olduğunu söylediler 6+4 kesenin içinde bebeği gördün ozmn ultrason resmin var mi bnm bu cnm bence vardır ufak olduğu için göstermedi Altan baktı birde cnm kesem göbekten gözüktü içinde bebek görememisti sonra dan Altan bakınca gözüktü buda minigimin görüntüsü

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220422-111207.jpg
    Screenshot_20220422-111207.jpg
    414.4 KB · Görüntüleme: 60

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Daha o kadar ufak ki 17 20 haftaya kadar bişey hisssetmen gayet normal

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Ben doğurucam bunların hiçbirini yaşamadım illa buşantın olması gerekmiyor zaten yeterince rahatsızlık yaşıyorsun sağlıklı beslen sağlıklı geçir gebeliğini yoksa çok zorlanırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar