Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,448 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilemiyorum eline ne geçiyor insanlarla dalga geçmek hoşuna gidiyor sanırım . Rabbime havale ediyorum onu kuzum o kadar insanın vebaline en önemlisi o suçsuz meleklerin günahına girdi
Aynen öyle canım benim hamileligi riskli olan kişiler var benim riskliydi üzüntülü haber bile izlemiyordum. O zaman çok üzülmüştüm sonra eşi yazmıştı. Allah bildigi gibi yapsın inşallah.

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...
Konuyu anlayamadım ya ben 🙊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Konuyu anlayamadım ya ben 🙊
Bana az anlatır mısın canım 😂

Tüm sayfalar yüklendi.