Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,085 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arada sira da oluyor kuzum her insan da o ama bizler şüphe duyduğumuz konular da Kafamız da kuruyoruz kendimiz için o psikolojik sorunlu yaa
Evet ne yazikki ama bu tür insanların tedaviye ihtiyacı var ben bu derece olamam yani ama yaşadıklarım biraz zor olduğu için emzirme döneminden sonra gidicem piskoyatriye benim de ihtiyacım var bazen yoruluyor insan😔

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Evet ne yazikki ama bu tür insanların tedaviye ihtiyacı var ben bu derece olamam yani ama yaşadıklarım biraz zor olduğu için emzirme döneminden sonra gidicem piskoyatriye benim de ihtiyacım var bazen yoruluyor insan😔
Valla kuzum al benden de o kadar hayatım böyle devam ederse bende gitmeyi düşünüyorum ama o kadın gibi olamayız biz

Cananx1

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Canım sen bıkmadınmı dönüp dolaşıp bir olay yaşatmaya gittim sen geldim yine sen türk dizisimi çekiyosun anlamadım hem helallik istiyosun hem istemedim diyosun insanlara kafan hoş mu yazmışsın ama bence sende bir tuhaflık var

Tüm sayfalar yüklendi.