Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,136 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aşkım nerden basliyacaz anlat anlat bitmez ses kaydı olsaydı iyi olurdu🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Whatsapda kimseyle mesajlasmiyorum direk ses kaydı yapıyorum 😁😁😁😁
Varya en nefret ettiğim şey 😂 annem çok seviyor ben kriz geçieiypruk resmen 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Konuyu anlayamadım ya ben 🙊

Bana az anlatır mısın canım 😂
@Bedia demir Şimdi başlıyor bu arkadaş nu uygulamada normalde çok sevilen bir insandı sonrs bir gece ansızın kuzeni mi nedir uygulamaya girip yok Sibel bıçaklandı ameliyat alındı durumu kötü ve fiye konuştu gece saat 3 e 4 e kadwr nerdeyse tabi biz bir şey oldu korkusu ile uyuaymafıl hamilleler olarak ve lohusalı olanlar neyse sonra gecenin bir yarısı eşi uygulamada post açtı "artık post açmayı vs nasıl biliyorsa orası muamma" dedi işte yok kuzenim biraz abartmış vs diye neyse. 1 gün sonra seibel yazdı böyle böyle her şey yalan vs diye bizim admin ondan foto vs istedi kanıt için cidden hasteneye gitti mi vs diye atamadı o fotoyu böyle birnşey olmadığı için admin uygulamadan attı arkadşı 2 3 hafta önce de bu hesapla girdi ben. Ankara'da oturuyom yok Sibel diye biri tavsşye etti deyince anladım Sibel abla olduğunu hatta o zaman Merve'ye dedim böyle böyle diye açık yapmasını bekledik yaptı zaten o günde yok eşim evli kuma getirmiş vs fdiyerrk bilmem kaçıncı yalanını söyledi 😂😂o gün o kadar laf yedi li yazamadı 2 gün öncede bu postu açıp günahlarından arınmak istemiş arkadaş ama yaptoğı haltları dile getiymeue yüzü tutmamış sanırım bu kadar şimdi yine yazamıyor 1 ay sonra yazar 😂😂

Aynı ben kendimi çok seviyorum sende beni çok sev🤣🤣🤣🤣
Seviyorum kız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
@Bedia demir Şimdi başlıyor bu arkadaş nu uygulamada normalde çok sevilen bir insandı sonrs bir gece ansızın kuzeni mi nedir uygulamaya girip yok Sibel bıçaklandı ameliyat alındı durumu kötü ve fiye konuştu gece saat 3 e 4 e kadwr nerdeyse tabi biz bir şey oldu korkusu ile uyuaymafıl hamilleler olarak ve lohusalı olanlar neyse sonra gecenin bir yarısı eşi uygulamada post açtı "artık post açmayı vs nasıl biliyorsa orası muamma" dedi işte yok kuzenim biraz abartmış vs diye neyse. 1 gün sonra seibel yazdı böyle böyle her şey yalan vs diye bizim admin ondan foto vs istedi kanıt için cidden hasteneye gitti mi vs diye atamadı o fotoyu böyle birnşey olmadığı için admin uygulamadan attı arkadşı 2 3 hafta önce de bu hesapla girdi ben. Ankara'da oturuyom yok Sibel diye biri tavsşye etti deyince anladım Sibel abla olduğunu hatta o zaman Merve'ye dedim böyle böyle diye açık yapmasını bekledik yaptı zaten o günde yok eşim evli kuma getirmiş vs fdiyerrk bilmem kaçıncı yalanını söyledi 😂😂o gün o kadar laf yedi li yazamadı 2 gün öncede bu postu açıp günahlarından arınmak istemiş arkadaş ama yaptoğı haltları dile getiymeue yüzü tutmamış sanırım bu kadar şimdi yine yazamıyor 1 ay sonra yazar 😂😂

Seviyorum kız
Kurban olduğum canım benim ne kadar da güzel anlattı benim balım kız kuma getirdi Allah napmasın başka bir yalan atsaydi🤣🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.