Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,148 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
@Bedia demir Şimdi başlıyor bu arkadaş nu uygulamada normalde çok sevilen bir insandı sonrs bir gece ansızın kuzeni mi nedir uygulamaya girip yok Sibel bıçaklandı ameliyat alındı durumu kötü ve fiye konuştu gece saat 3 e 4 e kadwr nerdeyse tabi biz bir şey oldu korkusu ile uyuaymafıl hamilleler olarak ve lohusalı olanlar neyse sonra gecenin bir yarısı eşi uygulamada post açtı "artık post açmayı vs nasıl biliyorsa orası muamma" dedi işte yok kuzenim biraz abartmış vs diye neyse. 1 gün sonra seibel yazdı böyle böyle her şey yalan vs diye bizim admin ondan foto vs istedi kanıt için cidden hasteneye gitti mi vs diye atamadı o fotoyu böyle birnşey olmadığı için admin uygulamadan attı arkadşı 2 3 hafta önce de bu hesapla girdi ben. Ankara'da oturuyom yok Sibel diye biri tavsşye etti deyince anladım Sibel abla olduğunu hatta o zaman Merve'ye dedim böyle böyle diye açık yapmasını bekledik yaptı zaten o günde yok eşim evli kuma getirmiş vs fdiyerrk bilmem kaçıncı yalanını söyledi 😂😂o gün o kadar laf yedi li yazamadı 2 gün öncede bu postu açıp günahlarından arınmak istemiş arkadaş ama yaptoğı haltları dile getiymeue yüzü tutmamış sanırım bu kadar şimdi yine yazamıyor 1 ay sonra yazar 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seviyorum kız
Ya kocası nasıl bu uygulamayı kulanmayı biliyor🤦ben kendim yeni yeni uygulamayı çözüyorum ya benim kocam hiç uygulamanın ekran da fotosunu bile bilmiyor o nasıl girmiş burda post açmış falan hepsini kendi beyninde paraniyok paraniyok kuruyor sonra gelib burda konuşuyor güzel bunan senarist olur ha kurduğu hayellerden diz yaparlar🤦😂kendisi girib burda her şeyi yazıb çıkmış hiç kuzeni falanda hepsi kendi kurduğu diziymiş belliki 😏vallahi bu kadına tedavi lazım ailesine çocuklarına yazık ne bileyim ya Allah akıl fikir versin burda her kesin kendisine göre bir derdi var onların üsdesinden zor geliyoruz buda gelmiş burda nebiliyim neler neler konuşuyor burda ki arkadaşlar hepsi hassan dönemleri oluyor onları niye kullanıyorsun ya kendine niye bu kadar nefret, kin, küfür,beddua kazanıyorsun hoşunamı gidiyor böyle şeyler😏yukarda yorumun birine yazmış kocam girmemiş falan filan orda öyle dediyinə yazsaymış ben kendim kurdum kendim oynadım hepsini yazan beniydin ama diyemez o yüz yok çünkü o kadının akıl sağlığı yerinde diyil onun icin ona kafa yormağa bile deymez neyse Rabbim kendi bildiyi gibi yapsın ne diyelim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
@Esra özçlk Aa özür dilerim 😂😂 en önemlileri unutmuşum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Önce kuzeniyim dedi sonra eltisi sonra kocası bebeqe mama hazırlarken bıçak düşmüş bıçağın üstüne düşmüş bıçak kalbine saplanmış durumu çok kritik ben bebeğe bakiom dedi snra yok yok yalan dedi kocası sibelde kaynim kocama saldırdı önüne geçtim bıçak bna değdi ddi velhasıl kelam o kadında psikolojik sorunlar var
Ayy ben bunu unuttum neyse

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Önce kuzeniyim dedi sonra eltisi sonra kocası bebeqe mama hazırlarken bıçak düşmüş bıçağın üstüne düşmüş bıçak kalbine saplanmış durumu çok kritik ben bebeğe bakiom dedi snra yok yok yalan dedi kocası sibelde kaynim kocama saldırdı önüne geçtim bıçak bna değdi ddi velhasıl kelam o kadında psikolojik sorunlar var
Bu kadının acil tedaviye alınması lazım birilerine zarar verme niyeti flan mi var böyle şekilde kuruyor kafa da ayy çocukları varsa yazık ya onlara neler yapıyordur devletin bakması lazım buna acil bence🤔

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Psikoljik sorunu var kuzum o kadının o zmn desene kafasında kuruyor uygulayıp oynuyor sonra da bozuyor sağlıklı dgl ay çocuğu flan varsa yazık valla çocuklarına
Kuşum bende kafamda kuruyorum bazende insanları uzmuyorum bakma bende sağlıklı değilim 😁😁🥺hele şu sıralar hiç vallah

Tüm sayfalar yüklendi.