Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,077 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Ne kadar saçma bir konu açmışsın bu üyelikten bir ton insan var şahsen ben tanımıyorum seni konu da ne bilmiyorum gece gece bilmece tarzı konular yazıyorsun insanlarinds kafalarını karıştırıyorsun burayı kullanıp faydalanmayi bilmiyorsan çık üyelikten cnm insanların da zamanını çalma o zmn özür diliyorum deyip durmuşsun öncelikle bu kadar özür dilenecek şeyi neden yaptın hiç sevmem şahsen madem yaptın ağırdan alarak affet denedim özür diledim yazmışsın konunun da açıklamasını yapmak zorundasın özüre cesaretin varsa açıklamaya da olmalı kuzum senin sıkıntın var sanırım Allah yardımcın olsun ne diyelim ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Özür dileyecegine helallik iste insanlara atar yapma hakın yok biz senin için nasıl üzüldük nasıl ağladıkk herkez girdi yoğun bakımda durumu kötü eşin giriyoor senin adına konuşuyor kuzenin giriyor buraya tüm herşeyi yazılanları okuyor ya burasi kaadinlara özel platform eşin nasıl girip okur terbiyesiz ya bir erkek hiç utanmiyorda sende o kadar özel konular acdim o zaman burdakilerin eşleri senin konularini okusunlar hayatınız yalanlarla dolu ortada herşey kendinize macera arıyorsunuz burasi aksiyon macera yeri değil insan özür dilemeden olayı anlatır helalik alır sonra özür diler çünkü yalanlarını anlatacak degilsin yüzün yok hakkımı helal etmiyorum eşin buraya girdi kendi gunaginizla bogulun

Belnay

Kayıtlı Üye
rank
Sen
Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...
Özür dilerim gerçekten dedim hakkın helal et demedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özür dileyecegine helallik iste insanlara atar yapma hakın yok biz senin için nasıl üzüldük nasıl ağladıkk herkez girdi yoğun bakımda durumu kötü eşin giriyoor senin adına konuşuyor kuzenin giriyor buraya tüm herşeyi yazılanları okuyor ya burasi kaadinlara özel platform eşin nasıl girip okur terbiyesiz ya bir erkek hiç utanmiyorda sende o kadar özel konular acdim o zaman burdakilerin eşleri senin konularini okusunlar hayatınız yalanlarla dolu ortada herşey kendinize macera arıyorsunuz burasi aksiyon macera yeri değil insan özür dilemeden olayı anlatır helalik alır sonra özür diler çünkü yalanlarını anlatacak degilsin yüzün yok hakkımı helal etmiyorum eşin buraya girdi kendi gunaginizla bogulun
Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi

Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne oluyor kuzum niye bu kadar sınırlısin ne yaptı sizi kızdıracak,okuyorum yorumlari cidden saçma sapan yazmış özür dilemiş açıklama yok dedim herhalde hamilelikte lohusalıkta olur ya böyle 😁 sonra senin yoruma geldim anladım bisiler yapmış Allah hidayet versin 🤲kıyamam ben sana Kayra kuşuma 😇❤️

Aaa hatırladım ben bunu ya kendini mi vurdu biyeri mi kesildi muhabbeti oldu evet bende hamileydim o zaman. Bende hakkımı helal etmiyorum ozelimizi onun eşi okudu günah be bunlardan bir yol olmaz bırak şuna laf anlatma bile kuşum değmez. Hamileydim Allah'ım nasıl huzursuz oldum yeni girmiştim o zamanlar dedim hata mı yaptım buraya girmekle acaba diye düşündüm piskolojim bozuldu ya benim.

Tatlım sen önce yalan konuşmamayı öğren bu bir ikincisi eşin olacak insana da öğret özel diye birşey var. Hatırladım seni ben o zaman hamileydim hakkımı helal etmiyorum. Düşük tehlikem devam ediyordu o zaman girdim senin durumu okudum mahf oldum ben senin gibi biri yüzünden bebeğimi kaybedebilirdim her dakika girip baktım durumun hakkında bilgi verilmiş mi diye gece bile sen özür dilemişsin affetmek Allah'a mahsustur elhamdülillah. Affefilmeyi hak etmiyorsun kaç kişinin korkulu rüyası oldun hamile olanlar lohusalar ve bir çok bayan arkadaşımız senin yüzünden göz yaşı döktü. Sana ben bir ton laf ederim de ben senin eşin kadar terbiyesiz biri değilim. Özel hayat seni ve eşini bu yüzden mahkemeye bile veririz özel hayst ihlalinden hiç bişi olmaz deme devlet memuruyum kanunları iyi bilirim. Sen buraya birdaha gelme hakkımız helal değil bir daha böyle birşey olursa çok ciddi söylüyorum şikayet ederiz. Kızlar sizlerden özür dilerim haddimi aştıysam. Senden nefret ettim burdaki kızların tek bir iyi lafını bile hak etmiyorsun ozurun kabshhatinden büyük kizlara cins cins cevap vermişsin. Kimse yinede sana kötü bişi dememiş. İnsanların vicdani ile oynayan küçük kadın, insanların özel hayatını ihlal eden küçük erkek.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.