Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,089 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Letu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Sen şu kalbinden bıçaklandı diye yalan soyleyerek kocan bu platforma sokarak dua isteyen sibelmisin😅 Allah aşkına kendin yazıp kurup oynuyorsun. Bir psikoloğa gitmeni öneririm. Hiçbir kadın kötü olsun istemem rabbim şifa versin inşallah.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sen

Özür dilerim gerçekten dedim hakkın helal et demedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi

Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi
Ben zaten hakkını helal et dedin yada demedin diye etmiyorum yazmadım o kadar insanın vebalinr girdin ayriyetten oğlumun da sadece hakkımı helal etmediğimi dile getirdim belki vicdan vardır biraz olsun sızlar..

Ayy ne oluyor kuzum niye bu kadar sınırlısin ne yaptı sizi kızdıracak,okuyorum yorumlari cidden saçma sapan yazmış özür dilemiş açıklama yok dedim herhalde hamilelikte lohusalıkta olur ya böyle 😁 sonra senin yoruma geldim anladım bisiler yapmış Allah hidayet versin 🤲kıyamam ben sana Kayra kuşuma 😇❤️

Aaa hatırladım ben bunu ya kendini mi vurdu biyeri mi kesildi muhabbeti oldu evet bende hamileydim o zaman. Bende hakkımı helal etmiyorum ozelimizi onun eşi okudu günah be bunlardan bir yol olmaz bırak şuna laf anlatma bile kuşum değmez. Hamileydim Allah'ım nasıl huzursuz oldum yeni girmiştim o zamanlar dedim hata mı yaptım buraya girmekle acaba diye düşündüm piskolojim bozuldu ya benim.

Tatlım sen önce yalan konuşmamayı öğren bu bir ikincisi eşin olacak insana da öğret özel diye birşey var. Hatırladım seni ben o zaman hamileydim hakkımı helal etmiyorum. Düşük tehlikem devam ediyordu o zaman girdim senin durumu okudum mahf oldum ben senin gibi biri yüzünden bebeğimi kaybedebilirdim her dakika girip baktım durumun hakkında bilgi verilmiş mi diye gece bile sen özür dilemişsin affetmek Allah'a mahsustur elhamdülillah. Affefilmeyi hak etmiyorsun kaç kişinin korkulu rüyası oldun hamile olanlar lohusalar ve bir çok bayan arkadaşımız senin yüzünden göz yaşı döktü. Sana ben bir ton laf ederim de ben senin eşin kadar terbiyesiz biri değilim. Özel hayat seni ve eşini bu yüzden mahkemeye bile veririz özel hayst ihlalinden hiç bişi olmaz deme devlet memuruyum kanunları iyi bilirim. Sen buraya birdaha gelme hakkımız helal değil bir daha böyle birşey olursa çok ciddi söylüyorum şikayet ederiz. Kızlar sizlerden özür dilerim haddimi aştıysam. Senden nefret ettim burdaki kızların tek bir iyi lafını bile hak etmiyorsun ozurun kabshhatinden büyük kizlara cins cins cevap vermişsin. Kimse yinede sana kötü bişi dememiş. İnsanların vicdani ile oynayan küçük kadın, insanların özel hayatını ihlal eden küçük erkek.
Ne olsun ilk kalbinden bıçaklandı eşi şu platforma girip bizimle konuştu artık başka hangi mesajları okudu Allah bilir sonra 2. Yada 3 hafta önce bu hesapla gelip sanki sibelin arkadaşı gibi yalan yalanöış yok ablam önerdi şu bu diye diye milleti kandırmaya çalıştı , kadının ayıptır söylemesi ağzını açsan yalan damlıyor 🤦🏻‍♀️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ben zaten hakkını helal et dedin yada demedin diye etmiyorum yazmadım o kadar insanın vebalinr girdin ayriyetten oğlumun da sadece hakkımı helal etmediğimi dile getirdim belki vicdan vardır biraz olsun sızlar..

Ne olsun ilk kalbinden bıçaklandı eşi şu platforma girip bizimle konuştu artık başka hangi mesajları okudu Allah bilir sonra 2. Yada 3 hafta önce bu hesapla gelip sanki sibelin arkadaşı gibi yalan yalanöış yok ablam önerdi şu bu diye diye milleti kandırmaya çalıştı , kadının ayıptır söylemesi ağzını açsan yalan damlıyor 🤦🏻‍♀️
Kuzum bu kadının eski sayfası duruyorum ? Keçen seferde eşim başqasıyla evlenmiş üstüme kuma getirmiş falan yazmışdı yalnış hatırlamıyorsam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hmm şimdide çıkdı bir müddet gelmez bu kadar böyle yorum yazmış birde yüz var yine gelmiş hiç bir şey olamamış gibi yazıyor tersiliyor hem suclu hem güclü🤦🤷
Aman boşver balım konuşup iç onı da yüceltmeyelim

Tüm sayfalar yüklendi.