Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,143 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kuzum bu kadının eski sayfası duruyorum ? Keçen seferde eşim başqasıyla evlenmiş üstüme kuma getirmiş falan yazmışdı yalnış hatırlamıyorsam
Ay cicek o bizi bir qorxtutmusdu bir qoxxutmuwdu kohne seyfesi adi sibel.mami idi onu bawna daš duşsun😂indide yeni ad acib gelib gic gic danisir

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...
Duygularıma tercüman olmuşsun resmen canm kaç saat burda haber alma peşinde koştuk hamileydik duygusallık çoktu nasıl korktuk rabbim biliyor o geceyi utanıp susması daha mantıklı bence

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben zaten hakkını helal et dedin yada demedin diye etmiyorum yazmadım o kadar insanın vebalinr girdin ayriyetten oğlumun da sadece hakkımı helal etmediğimi dile getirdim belki vicdan vardır biraz olsun sızlar..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne olsun ilk kalbinden bıçaklandı eşi şu platforma girip bizimle konuştu artık başka hangi mesajları okudu Allah bilir sonra 2. Yada 3 hafta önce bu hesapla gelip sanki sibelin arkadaşı gibi yalan yalanöış yok ablam önerdi şu bu diye diye milleti kandırmaya çalıştı , kadının ayıptır söylemesi ağzını açsan yalan damlıyor 🤦🏻‍♀️
Böylesi insanların ne işi var burda kuzum ya disarda dolu gitsin onlarla takılsın bosver in annisler sizde gereksiz insanı kalee bile almayın ben o zmnlar yoktum iyiki de yokmuşum şuan ona neler sayardım boş yere özür ler diliyor sizler affetseniz bile aldıkları veballeri nasıl affettirecekler gerçi onu bilemeyecek kadar küçük insanlar bunlar tatlım bosver in anne olmayı hak etmeyen aciz insani Allah gördü hepsini zaten çıkar onlardan kuzum

Amin kuzum ne diyilem gereksiz bir post açmış sual verenlerde açıklama bile vermiyor 😏
İlgisiz mi değersiz mi ne kuzum bu burda ilgi toplamaya çalışıyor ama malesef sevgi yoksunu kadın ilgi dgl nefret topluyor şuan hala burda farkında dgl

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sen

Özür dilerim gerçekten dedim hakkın helal et demedim

Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi

Kafan hoşmu senin Diyorum ki eşim girmedi
Senin kafa hoş duzgun konuş bizi aptal yerine koyma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Duygularıma tercüman olmuşsun resmen canm kaç saat burda haber alma peşinde koştuk hamileydik duygusallık çoktu nasıl korktuk rabbim biliyor o geceyi utanıp susması daha mantıklı bence
Aynen öyle ama hiçte ....

Böylesi insanların ne işi var burda kuzum ya disarda dolu gitsin onlarla takılsın bosver in annisler sizde gereksiz insanı kalee bile almayın ben o zmnlar yoktum iyiki de yokmuşum şuan ona neler sayardım boş yere özür ler diliyor sizler affetseniz bile aldıkları veballeri nasıl affettirecekler gerçi onu bilemeyecek kadar küçük insanlar bunlar tatlım bosver in anne olmayı hak etmeyen aciz insani Allah gördü hepsini zaten çıkar onlardan kuzum

İlgisiz mi değersiz mi ne kuzum bu burda ilgi toplamaya çalışıyor ama malesef sevgi yoksunu kadın ilgi dgl nefret topluyor şuan hala burda farkında dgl
Hiçte ilgisiz değildi biliyor musun kuzum baya sevilen bir insandı ama o sevgiyi saygıyı 1 günde nefrete dönüştürdü

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Ha sen Urfalı sibelsin şimdi hatirladim

Özür dileyecegine helallik iste insanlara atar yapma hakın yok biz senin için nasıl üzüldük nasıl ağladıkk herkez girdi yoğun bakımda durumu kötü eşin giriyoor senin adına konuşuyor kuzenin giriyor buraya tüm herşeyi yazılanları okuyor ya burasi kaadinlara özel platform eşin nasıl girip okur terbiyesiz ya bir erkek hiç utanmiyorda sende o kadar özel konular acdim o zaman burdakilerin eşleri senin konularini okusunlar hayatınız yalanlarla dolu ortada herşey kendinize macera arıyorsunuz burasi aksiyon macera yeri değil insan özür dilemeden olayı anlatır helalik alır sonra özür diler çünkü yalanlarını anlatacak degilsin yüzün yok hakkımı helal etmiyorum eşin buraya girdi kendi gunaginizla bogulun
Özür diliyor sadece Ayşenur helallik istemiyormuş

Bu sibelmi? Allah aşkina hala hangi yuzle buraya geliyorsun bizi o kadar strese saldikdan sonra bizi bir sal artik uzurunu isdemiyoruz.
Sibelmi erkekmi orası muallak bilemedim şimdi kim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.