Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,417 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Bu sibelmi? Allah aşkina hala hangi yuzle buraya geliyorsun bizi o kadar strese saldikdan sonra bizi bir sal artik uzurunu isdemiyoruz.
Aynen öyle ama hiçte ....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiçte ilgisiz değildi biliyor musun kuzum baya sevilen bir insandı ama o sevgiyi saygıyı 1 günde nefrete dönüştürdü
insanda bir kaç tane yüz olur diye düşünüyorum.hiç kimsede 1 yüz yok.üzüldüğün hırçınlaşdığın çok sevindiğin yüzler olur hiç birinde aynı olamayız.ama bu insanda yüzsüzlüyün sayı hesabı yok.buraya eşi falan girmedi başqta hiç kimse girmedi ancak kendi başqa başqa isimlerle kurduğu senaryoyu oynadı.insanların da günahına girdi vebalini aldı insanlarla resmen oynadı.burayı çok iyi bileceksin ki neyi nasıl yaptığını bileceksin.eşi hiç kullanmadığı bir uygulamayı nasıl kontröl ede bilir ki.ya başkası olsun.ben uygulamışım alsın biri benim teledonumu girsin bu uygulamaya hiç biçeyden anlamaz çıkar anlıyorsa zatek kullandığı için anlıyor.ben yeni yeni keşf ediyorum bazı şeyleri.yani demek istediyim o ki böylelerine inanmak olmaz.hepimizin kendine göre yaşam tarzı var evde problemlerimiz başa çıkmamız gerek sorunlarımız var birde böğlelerinin saçmalıkları yüzünden ne hallere kalıyoruz.Allah bildiği gibi yapacak zaten onu

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Bən gerçəkdən o postları okudumda fikrim alak bulak olmuşdu.Kaç gün anca aklımda idi.Bu kadar hislərlə oynamak günah. Bən şahsən çok kötü oldum her birini okudumda.Bu kadar inamı kaş kırmasaydın.Sən bildinmi sənin üzündən kaç hamilə bu proqramı brakdı.
Üzürünə gəldikdə Allah bağışlasın. biz kimizzki.

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...
Aaa sibelmismis o 🤔🤔🤔

Keşke özür dileyeceğine bu kadar iğrenç şeyleri yapmasaydın resmen bir insan bir günde o kadar sevildiği kişi tarafından nasıl soğur kanıtı oldun kendi adıma konuşayım o yaptığın ilk oyun resmen anneme anlatmıştım annem Sibel abla çok kötüymüş diye ağlayacak hale gelmiştim evin içinde her şeyi geçtim Kayra nın hakkını asla ama asla helal etmem. Burda herkes tarafından sevilen bir insannken 1 günde bütün sevgini, saygını mahvettin sen elinbe ne geçti ne kadar değer gördüğünü görmek mi istedin , bütün ilgiyi kende mi çekmek istedin zaten seviliyordun buna ne gerek vardı mesela. Kimden neden helallik istiyorsun onu da deseydin ya o kadar hamile ,lohusa insanın hakkına girdin biz affeysek sence rabbim seni affeder mi düşündürücü,o günahsız meleklerin hakkını ödeyebilir misin düşündürücü. Bildiğim tek bir ley var şu uygulmada sen böyle iğrenç bir şeyi 5 yaşında ki çocuğun yapmayacağı şeyi yaptığından beri senden nefret etmem... bana dm den de yazmışsın ama emin ol şu yazın hariç 2 kelime edecek kadar değerli bir insan değilsin .rabbim çocuklarına uzun ömürler versin Hakkımı da helal etmiyorum onu da sormuşsun çünkü Rabbimle hesaplaş.. o gün Belnay diye konuştuğum ilk gün senin Sibel abla olduğunu anlamıştım özür diler ve konuşursun diye beklerdim ama o günde 1 ton yalanla girdin sonra kayboldun yazık cidden...
Eee bu belnay yok kocam imam nikahli biriyle evliymiş yok yeni ogrendim falan filan postlar açmisti hayal dünyasi cok geniş maşallah ne diyim Allah akil fikir versin gercekten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aaa sibelmismis o 🤔🤔🤔

Eee bu belnay yok kocam imam nikahli biriyle evliymiş yok yeni ogrendim falan filan postlar açmisti hayal dünyasi cok geniş maşallah ne diyim Allah akil fikir versin gercekten
Ahahah evet evet resmen 10 sezonluk dizilerin seneryasounu yazıyor 😂😂. Evet buda o diğer hesabı silindiği için yeni hesap açmıştı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar