Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,449 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ha sen Urfalı sibelsin şimdi hatirladim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Özür diliyor sadece Ayşenur helallik istemiyormuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sibelmi erkekmi orası muallak bilemedim şimdi kim
Emin degilik 😂😂

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsa tüm sülalesi giriyor 🤭
Evet aşkım nedense benim telefonu ben hariç kimse alamaz ben buraya girersem giriyorum ayrıca özellikle bu uygulamada şifre var benim whatsap ta falan yok ama burası cidden çok özel bir çok bayan arkadaşımızın özeli var biri girse okusa ben nasıl hesap verecem. Cidden bu kadına sinir oldum hakkımıza girdi hepimizin bir çok bayan arkadaşımız yazmıştı Sibel durumun ne Allah aşkına cevap ver diye hamileyim cevap ver diye yalvaranlar oldu cidden sinir bozucu bir durum bugünde bir kaç kez aklıma geldi ayar oldum 😖

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ruh hastasından öte bişey olduğuna inanmıyorum kimse kusura bakmasın bende bu sayfanın eski kullanıcılarındanım bu isimle ilgili yaşananlardan sonra sayfada sadece okuyorum yazmıyorum BİLe
Ne desen haklısın canım artık özel bişi bende sormam sadece bildiğim birşey olursa cevap veririm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Evet aşkım nedense benim telefonu ben hariç kimse alamaz ben buraya girersem giriyorum ayrıca özellikle bu uygulamada şifre var benim whatsap ta falan yok ama burası cidden çok özel bir çok bayan arkadaşımızın özeli var biri girse okusa ben nasıl hesap verecem. Cidden bu kadına sinir oldum hakkımıza girdi hepimizin bir çok bayan arkadaşımız yazmıştı Sibel durumun ne Allah aşkına cevap ver diye hamileyim cevap ver diye yalvaranlar oldu cidden sinir bozucu bir durum bugünde bir kaç kez aklıma geldi ayar oldum 😖
Evet bitanem o zamanlar hamileydim nasıl korkmuştum var ya sabahaha kadar yatamadım hiç dengesiz tahtası eksik

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet bitanem o zamanlar hamileydim nasıl korkmuştum var ya sabahaha kadar yatamadım hiç dengesiz tahtası eksik
Kıyamam sana ben kuşum benim bende hamileydim ya kız piskolojim bozulmuştu bir ablamız vardı bebeği anne karnında kalbi durmustu 38 haftalıkti nasıl üzülmüştüm ağlamıştım o ablama veda etti sonra sayfaya bu dengesiz yüzünden üzülmek bile saçma geldi şuan bana yalan olduğu piyasaya çıkınca

Tüm sayfalar yüklendi.