Sorum var Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belnay tarafından oluşturulan Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,152 kez görüntülenmiş, 134 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar hepinizden özür dilerim gerçekten hiç birşey bildiğiniz gibi degil
Konbuyu başlatan Belnay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cananx1

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ay cicek o bizi bir qorxtutmusdu bir qoxxutmuwdu kohne seyfesi adi sibel.mami idi onu bawna daš duşsun😂indide yeni ad acib gelib gic gic danisir
Boyy yəqin arada məcara axtarır kafasında kurun gəlib burda danışır səy səy 🤦Allah ağıl fikir versin nə deyək 😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böylesi insanların ne işi var burda kuzum ya disarda dolu gitsin onlarla takılsın bosver in annisler sizde gereksiz insanı kalee bile almayın ben o zmnlar yoktum iyiki de yokmuşum şuan ona neler sayardım boş yere özür ler diliyor sizler affetseniz bile aldıkları veballeri nasıl affettirecekler gerçi onu bilemeyecek kadar küçük insanlar bunlar tatlım bosver in anne olmayı hak etmeyen aciz insani Allah gördü hepsini zaten çıkar onlardan kuzum

İlgisiz mi değersiz mi ne kuzum bu burda ilgi toplamaya çalışıyor ama malesef sevgi yoksunu kadın ilgi dgl nefret topluyor şuan hala burda farkında dgl
Aynen kuzum katılıyorum kendine nefretden başka bir şey kazanmıyor vallahi arsız arsız gelmiş özür dilemiş hele birde sual verenlerde yazanlara azarlama tarzında cevabı yazmış 😏

Senin kafa hoş duzgun konuş bizi aptal yerine koyma
Qaliba bu arkadaş kendine akkılı sanıyor yaa yaptıklarını farkında diyil birde cevabı veriyor

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım siz niye buna cevap verme gereği duyuyorsunuz ki ben önceden bilmem ne yaptığını geçenlerde gördüm bunu yani yine kendini eğlendirme peşinde sizin duygularınızla dalga geçerek bence boşverin cevap dahi vermeyin yine yazmış ortadan kaybolmuş farkındaysanız Allah en iyi cevabı verir ona sizinle dalga geçerek hepinizin günahına girmiş zaten

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hakeret yemek bunda hobi olmuş resmen durup durup post açıyor helallik istemiyorum demiş bide madem helallik istemiyorsun ozaman özürde dileme çünkü senin adın geçtiği an insanları sinirleri hopluyor kendini bidaha hatırlatmazsan seviniriz çünkü bizde senden özür değil sadece kendini hatırlatmamanı istiyoruz hadi yoluna

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok şey deniyecem ama hiç birşey bildiğiniz gibi degil sadece sizlerden özür dilerim benim nasıl bir bayan oldugumu buradaki eskiler bilir ama şimdi sizden özür dilerim hakkını helal etmeyenlere birşey diyemem gerçekten ama gerçekten özür dilerim sizleri birdaha rahatsız etmem
Kız sen burayı birbirine katmıştın o kadar hamile var burda hiç mi utanmadın nasıl bı cahilsn sen

Tüm sayfalar yüklendi.