Kizlar kitap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar kitap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,508 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kitap
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
EVET canim korkulu rüya ve biseyden korkarsa ile ilgili yazıyor ben doğum günüm de eşim sibistan a gitmişti bende ona sürpriz yapmak için gittim ondan habersiz otel tuttum buradan giderken kırmızı balonlar gül yaprakları havaalanindan viski sigara puro çerez çikolata aldım otel odası jakuzili gül yapraklari mumlar la susledim balonlar kendime noel anne kostümü aldım yılbaşında onun yanında oluyum diye sonra bı hat aldım yurtdışinda kullana bileceğim bı kafeye gidip kendime kahve söyledim onu görüntü aradım tanımadığı numara ya uyuyormuş garibim beni gördü şok geçirdi buluştuk onu otele götürdüm sanki manitami otele aticam 🤣🤣 unutamadı o süsleri jakuzi görünce her erkek isterde tabi bide biz kadınlara iyi davran malari lazım ki bizde yapalım bana diyorki eşim sen yaslansan da giyersin böyle fantazi şeyler dedim gencim giyiyorum bı daha mı dünya ya gelicem
😂😂Sen iyiymissin canım maşallah 😄bizimkiler viski felan görse iyice tirlatir 😂köyde yetisince o tarz şeylere gelemez yapsam beni bosamaya kalkar valla 😅😅anca işte evde ne yapabilirsek☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi yorumlara bakmadan kendi kendime diyorum bn kim bunları yapmak kim utangacliktwn yerin dibine girerim ben tek değilmişim böyle olan sevindim😂

Vay be. Helal olsun vlla 👍😅
Kız adam kocasından utanır mi 😂😂kaç yıllık evlisin canım

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Sen iyiymissin canım maşallah 😄bizimkiler viski felan görse iyice tirlatir 😂köyde yetisince o tarz şeylere gelemez yapsam beni bosamaya kalkar valla 😅😅anca işte evde ne yapabilirsek☺️

Kız adam kocasından utanır mi 😂😂kaç yıllık evlisin canım
Vllah utanıyorum sizde burda kardsem ablam gibisinz gecelik giyordum daha hamile kalmadan ışığı kapatıyorudum yatağa gidene kadar bı gülme tutuyor kocama bakma diyrum gözlerini bile kapattrym 15 Şubat'ta 7.yili bitirecm 😍

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi yorumlara bakmadan kendi kendime diyorum bn kim bunları yapmak kim utangacliktwn yerin dibine girerim ben tek değilmişim böyle olan sevindim😂

Vay be. Helal olsun vlla 👍😅
Canımsın aslında siz benim kardeşim siniz rahmetli annem yapardı babam hiç arkadaslariyla dışarıda içki içmezdi annem babama mezeler hazırlardi mumlar oturur onunla karşılıklı eşlik ederdi bı kadeh bizi erkenden uyuturdu şıkır şıkır giyinir makyaj yapar babam gelince onunla ilgilenirdi annem den gördüm canım uygulamaya devam lüks mağazadan almaya da gerek yok kizlar pazarda da harika iç çamaşır lari gecelikler var bı daha genç olmayacagiz

Vllah utanıyorum sizde burda kardsem ablam gibisinz gecelik giyordum daha hamile kalmadan ışığı kapatıyorudum yatağa gidene kadar bı gülme tutuyor kocama bakma diyrum gözlerini bile kapattrym 15 Şubat'ta 7.yili bitirecm 😍
😂😂Beni de gülmek tutuyor ama ben uyandığımda değil kendi kendime bı komik geliyorum 😄benimde 1.5 yıl oldu canim evleneli

😂😂Beni de gülmek tutuyor ama ben uyandığımda değil kendi kendime bı komik geliyorum 😄benimde 1.5 yıl oldu canim evleneli
Utandigimdan yazicaktim benim klavye de bı acayip yazıyorum otomatik başka bişey ceviriveriyor😂

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Sen iyiymissin canım maşallah 😄bizim

Canımsın tamam ışığı kapat ama bı mum yak odada maksat bı romantik lik olsun hayatım utanmada bak Türkan Şoray in bı film mini izledim bı kadın var böyle şen şakrak açık saçık biraz bütün köyle yaşayan kadınlar ondan ders almaya gidiyor dilber abla kadının adı diyorlar ki ne yapalım kocalarimiz pavyona gitmesin diyorki yatakta ince tül şeyler giyin adam elini uzatınca bez kumaş parçası gelmesin bune uzun don giymissiniz diye kadınlara tak tik veriyordu şimdiki Esra ezmeci gibi mutlaka al pazardan da olsa gülme gülersen büyüsü kaçar bı mum yak tamam karanlık olsun oda mutlaka yap bak

Canımsın aslında siz benim kardeşim siniz rahmetli annem yapardı babam hiç arkadaslariyla dışarıda içki içmezdi annem babama mezeler hazırlardi mumlar oturur onunla karşılıklı eşlik ederdi bı kadeh bizi erkenden uyuturdu şıkır şıkır giyinir makyaj yapar babam gelince onunla ilgilenirdi annem den gördüm canım uygulamaya devam lüks mağazadan almaya da gerek yok kizlar pazarda da harika iç çamaşır lari gecelikler var bı daha genç olmayacagiz
Aynen canım ben internetten getirtmistim ama artık gecelik giymedigim için internetten iç çamaşırı getiriyorum sadece ☺️bide pierre cardin miorre ye üyeliğin oldu mu mağazalardan felan çok ucuza geliyor kizlar aldıklarınız bilginize 😘

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
😂😂😂😂

Benim çocuk uyumayinca geceleri pek yapmam mümkün değil 😅😅gündüz uyuyoruz akşama eşim de gündüz çalışıyor zaten şu aralar yapmam zor canım😄
Ben yaparım da hamileyim diye yapamam şuan. o hava olmuyor bende hamileyken ama doğumdan sonra neden olmasın 🤦‍♀️🤗🤩

Canımsın tamam ışığı kapat ama bı mum yak odada maksat bı romantik lik olsun hayatım utanmada bak Türkan Şoray in bı film mini izledim bı kadın var böyle şen şakrak açık saçık biraz bütün köyle yaşayan kadınlar ondan ders almaya gidiyor dilber abla kadının adı diyorlar kine yapalım kocalarimiz pavyona gitmesin diyorki yatakta ince tül şeyler giyin adam eliniuzatınca bez kumaş parçası gelmesin bune uzun don giymissiniz diye kadınlara tak tik veriyordu şimdiki Esra ezmeci gibi mutlaka al pazardan da olsa gülme gülersen büyüsü kaçar bı mum yak tamam karanlık olsun oda mutlaka yap bak
Hangi filmi kz adını söyle izleyim. Ben yeşilçam sevmiyom diye bilmiyorum

Ben yaparım da hamileyim diye yapamam şuan. o hava olmuyor bende hamileyken ama doğumdan sonra neden olmasın 🤦‍♀️🤗🤩
Aslında Doğumdan sonra hiç o hava olmuyor canım ☺️ben hamileyken gayet güzeldi herşey ağrım da olmazdı çok şükür .ama doğumdan sonra ne yapma isteği kaldı nede başka bişey zaten bebekle hem ruhen hem fiziken çok yorgun oluyor insan bide benim lohusalık berbat geçti ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı😄şimdi de kolik bı bebekle sabahliyoruz sabah geceye kadar uyuyoruz

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aslında Doğumdan sonra hiç o hava olmuyor canım ☺️ben hamileyken gayet güzeldi herşey ağrım da olmazdı çok şükür .ama doğumdan sonra ne yapma isteği kaldı nede başka bişey zaten bebekle hem ruhen hem fiziken çok yorgun oluyor insan bide benim lohusalık berbat geçti ağlaya ağlaya gözümde yaş kalmadı😄şimdi de kolik bı bebekle sabahliyoruz sabah geceye kadar uyuyoruz
Hamileyken bende o hava olmuyor derken şöyle göbekten dolayı. Karnım büyüyor yavaş yavaş bide sırt üstü uzanamam yüz üstü uzanamam o yüzden yani. Yoksa istekdizlikten değil

Hamileyken bende o hava olmuyor derken şöyle göbekten dolayı. Karnım büyüyor yavaş yavaş bide sırt üstü uzanamam yüz üstü uzanamam o yüzden yani. Yoksa istekdizlikten değil
Anladım canım benim göbek pek yoktu korkmuştum doktor iç karnın geniş bebek gayet sağlıklı demişti canim son aylarda biraz çıktı göbeğim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar