Kizlar kitap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar kitap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,635 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar kitap
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Vllah utanıyorum sizde burda kardsem ablam gibisinz gecelik giyordum daha hamile kalmadan ışığı kapatıyorudum yatağa gidene kadar bı gülme tutuyor kocama bakma diyrum gözlerini bile kapattrym 15 Şubat'ta 7.yili bitirecm 😍
🤣🤣🤣 walla beni anlatmssin kız bende öyleyim, ne olacaksa ışık kapalıyken olsuna qetriyrm öyle kıyafet qiyince utancımdan bakamiyrum bile adama🙄😁

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣 walla beni anlatmssin kız bende öyleyim, ne olacaksa ışık kapalıyken olsuna qetriyrm öyle kıyafet qiyince utancımdan bakamiyrum bile adama🙄😁
Allahim yarabbim ya😅😅 millet dans yapiyr podyumda yürüdüğü gbi kocasının önünde yürüyor ben daha kiyafetimi kocamın önünde giyememism öleyim bn anam😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende daha kitabı okuamadim sadece önemli yerlerini bı göz gezdirdim okadar 😂😂😅😅tuzlu suyu bile hiç yapmadım daha
Tuzlu suyla napiliyr kız kaçırdım heralde orayı🥰

Bende daha kitabı okuamadim sadece önemli yerlerini bı göz gezdirdim okadar 😂😂😅😅tuzlu suyu bile hiç yapmadım daha

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Dene sen faydasını görürsen yaz ama doğum dan sonra ancak yaparım vallaha benim afacan can yakıyor artık ilişki hak getire 🤗🤗
Vala benimki de can yakıyor 35 haftalik olacaz ama hala benim esim olacak pozisyondan pozisyona sokuyor sağolsun 🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🙄🙄

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allahim yarabbim ya😅😅 millet dans yapiyr podyumda yürüdüğü gbi kocasının önünde yürüyor ben daha kiyafetimi kocamın önünde giyememism öleyim bn anam😂

Bende öyleyim bacim walla olacak iş deqil 🤯🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Siz kopmussunuz kızlar ya muhabbeti yeni gördüm 🤣 konuya gell🤣 kanayan yaram🤣 vala 35 haftalik olacaz hala gun aşırı cinsel iliski devam e istyor bende kiramiyorum bende istyorum ama cok sık giriyoruz canim aciyor artık doguracak gibi oluyorum vala iliskiden sonra 🤣 kırılmasın diye olmaz da diyemiyorum hayirlisiyla bi dogursaydik🤣🤦‍♀️

Helinimin annesi sen benim kafadansin valla🤣🤣😍 ismin neydi bu arada kuzum okadar konuşuyoruz ismini blmyorum🤦‍♀️
Hayatım 70 yaşındakiler yaşlı sen daha çiçeği burnunda genç bı annesin sakın öyle düşünme hayata bir kere geliyoruz 💕🍀

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Hayatım 70 yaşındakiler yaşlı sen daha çiçeği burnunda genç bı annesin sakın öyle düşünme hayata bir kere geliyoruz 💕🍀
Ay teşekkür ederim canım ama gerçekten bu 3 cü hamileliğim çok zorlaniyorum neyseki az kaldı doğuma hayırlısı bakalım ocak sonu şubatın ilk haftası gibi inşaallah bi aksilik olmazsa doğum olacak

Dişilik enerjini arttiriyomus canım çekici gozukuyormussun öyle diyorlar 😂

Tüm sayfalar yüklendi.