Sorum var Kızlar kramp ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gule30 tarafından oluşturulan Kızlar kramp ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,202 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar kramp ile ilgili
Konbuyu başlatan Gule30
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatkokusu

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gündür kalça ve bacak kısmıma kramplar giriyor kızlar başına gelen var mı . Dün gece uykudan bağırarak kalktım bacağıma kramp girdi ama acısı canımı aldı resmen
Valla canım ben hergun aynı acıyla kıvranıyorum benimde sürekli kasıklarıma giriyor kiramp bende bağırıyor çağırıyorum artık ağrıdan benimki bazen 20 dk falan sürüyor ağrısı çok kötü inşallah doğumdan sonra geçer doktora gittim varis çorabı verdi oda çare etmedi maalesef 😔😔

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç gündür kalça ve bacak kısmıma kramplar giriyor kızlar başına gelen var mı . Dün gece uykudan bağırarak kalktım bacağıma kramp girdi ama acısı canımı aldı resmen
Bir hafta oldu sol bacagimin arkadi dizden asagisi bilege kadar adim atamiyorum topal yuruyorum girdi cikmiyo ilacta ictigim halde oluyo kuzular yapcak biseyimiz yok idare anne olmak kolay degil

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Bir hafta oldu sol bacagimin arkadi dizden asagisi bilege kadar adim atamiyorum topal yuruyorum girdi cikmiyo ilacta ictigim halde oluyo kuzular yapcak biseyimiz yok idare anne olmak kolay degil
Ha işte dün gece aynı yerden bahsediyoruz canım . Geçmedi acısı sanki damarlar top gibi toplandı da kaldı Allah'ım sabır versin bize 😓😓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla canım ben hergun aynı acıyla kıvranıyorum benimde sürekli kasıklarıma giriyor kiramp bende bağırıyor çağırıyorum artık ağrıdan benimki bazen 20 dk falan sürüyor ağrısı çok kötü inşallah doğumdan sonra geçer doktora gittim varis çorabı verdi oda çare etmedi maalesef 😔😔
Allah yardm etsin bize canm 23 haftalık oldum ve başladı bu ağrılar çok zormuş en canımı yakan şey oldu

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamileliğin son zamanlarında bende de oluyordu magnezyum eksikliğinden kaynaklı o doktorun magnezyumun milimini yükseltsin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy hamilelik zamanımın son aylarında başıma geldi yataktan anş bağırma ve göz yaşı ile kalkıyordum sonrs dikkat ettim ki yürüyüş yapmadığım günler öyle oluyordum sonra her gün yürüyünce bşr daha olmadı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Vecihe

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalik hamileyim ssk nin karsiladigi ilac yetersiz kaldigi icin ve Bende ayakta çalıştığım için aynı sorunu yaşıyorum doktorum bana VeNatura adında ilaç önerdi magnezyum bisglisinat takviye edici gıda yazıyor reçete değil para ile alınıyor tavsiye ederim çok şükür geçti resmen toparlayarak yuruyodum kraptan sonrası ağrısı daha kotu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar