Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,688 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremmm

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırmam zaten sadwce neden 1 ay kadar çıkmıyor herhangi bi yağ felan mı sürülüyor merak ettim bende alıyım b2nde evde yapıyım diye sordum canım 😘
Yok kız aynı herkesin vücudu farklı senşn çık çıkarsa gene çıkar ver her kuaför temiz yapmıyor ben oğlumda gidiyordum şimdi şükür evde kendim yapıyprum ağdayla ayda bir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım sorması ayıp olmazsa ağdanın markasından mıdır ağda sonrası temizleme sindenmidir ben evde yaptığım ağda 1 hafta gitmiyo ne yapılıyor canım
Canım ben arda evde de yapıyorum gebelikten dolayı göremedim için kuaföre gidiyordum canım senin ki ne marka

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben arda evde de yapıyorum gebelikten dolayı göremedim için kuaföre gidiyordum canım senin ki ne marka
Sesu sir ağda kartuş canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız aynı herkesin vücudu farklı senşn çık çıkarsa gene çıkar ver her kuaför temiz yapmıyor ben oğlumda gidiyordum şimdi şükür evde kendim yapıyprum ağdayla ayda bir
Allah allaha benimki niye erken çıkıyor 1 ay gitmiyor yaa

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Off o sorun bendede var 1 ay olmadan çıkıyor tüylerim kaş bıyık söylemiyorum bile 😕

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Sesu sir ağda kartuş canım benim

Allah allaha benimki niye erken çıkıyor 1 ay gitmiyor yaa
Kız bi hafta temiz 2. Hafta çıkmaya başlıyor 4.hafta almalık oluyor çoğu kişide böyle 1 ay boyunca orasının tertemiz kalması çok zor sana bunu diyenlerde bunu kastetmiştir bence

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Off o sorun bendede var 1 ay olmadan çıkıyor tüylerim kaş bıyık söylemiyorum bile 😕
Ağda dan mı bwnde mi sorun

Kız bi hafta temiz 2. Hafta çıkmaya başlıyor 4.hafta almalık oluyor çoğu kişide böyle 1 ay boyunca orasının tertemiz kalması çok zor sana bunu diyenlerde bunu kastetmiştir bence
E benimde aynı2. Hafta. Çıkmaya başlıyor ama 4. Haftaya kadar beklersem orman olur bekleyemem ben çıktımı hemen alacam ama duyduğuma göre 1 ay pürüzsüz oluyor diye duydum ben mi yanlış anladım acaba

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Ağda dan mı bwnde mi sorun

E benimde aynı2. Hafta. Çıkmaya başlıyor ama 4. Haftaya kadar beklersem orman olur bekleyemem ben çıktımı hemen alacam ama duyduğuma göre 1 ay pürüzsüz oluyor diye duydum ben mi yanlış anladım acaba
Valla bilmiyorum cnm senin vücudundan da olabilir ağdadan da kaynaklı olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.