Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,695 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremmm

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ağda dan mı bwnde mi sorun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E benimde aynı2. Hafta. Çıkmaya başlıyor ama 4. Haftaya kadar beklersem orman olur bekleyemem ben çıktımı hemen alacam ama duyduğuma göre 1 ay pürüzsüz oluyor diye duydum ben mi yanlış anladım acaba
Yanlış duymuşsundur bence veya o kişilern kılları geç çıkıyor😁

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Kuaförler filan uğraşmayın en iyisi lazer epilasyon👍👍

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla bilmiyorum cnm senin vücudundan da olabilir ağdadan da kaynaklı olabilir
Bilmiyorumki canım

Evet ama yine çıkıyor kıl işte
😉🙂

Yanlış duymuşsundur bence veya o kişilern kılları geç çıkıyor😁
Nebiliyim canım anlamadım küçük küçük çıkınca bile ben çok rahatsız oluyorum

Kuaförler filan uğraşmayın en iyisi lazer epilasyon👍👍
Evde kendim yapmak için sordum canım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Sir ağda kullanılıyor canım o tüyleri geç çıkartıyor 1 ay rahat tüyler çıkmıyor normal diğer ağdalar kıl köklerini beslediği için çabuk çıkıyor yani lazer en uygunu bu konuda zaten bikini bölgesini istesen kendinde yapabiliyorsun ona izin veriyorlar

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Ben ağdaya gidiyordum gençken full gidiyordum aklına geleceği her yere sonra evlendik dedim lazere gideyim kendimi jilette vurdum 4 gün sonra hamile olduğumu öğrendim için gidemedim hamilelik sürecimde hep kendimi jilette vurmak zorunda kaldım sağlık sorunlarım canımı acıtıyordu artık canımın bi acı kaldıracak dermanı bile derken ben doğumdan 3 ay sonra lazere başladım direk çok araştırdım komple ful yüzüm 20 seans 8 seansa da komple vücüt kaşın bıyığın herşeyibe kadar 6300 geldi ekstra kremleri falan çok iyi geldi bana şuanda hala devam etmekteyim. Ve çok araştırılmalı bence böyle yerler bazı güzellik bakım merkezleri kılları uyutuyor 1 sene sonra tekrar aynı sonucu alıyorsun yani sil baştan oluyor yani ben şuanda suprone platuıma giriyorum buz lazere çok memnun kesinlikle ağdaya devam et 😂😂😂😂 şaka yapıyorum tabiki maddiyatın varsa en iyi lazer 🤭

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 kez gittim koaför e hamile olduğum için ama enfeksiyon kaptım malesef daha yeni yeni düzeliyorum evde kendi imkanlarımla yapıyorum ağdamı. Ne kadar gittiği kişiden kişiye değişir canım benim 1 ay sürüyor

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok çabuk çıkar hormonlara bağlı bir olay malesef bazı insanlarda hemen çıkar kıl tüy

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende sesu kullanıyorum am özel bölge ve koltuk altı içinde veet kalıp ağda kullanıyorum
Kalıp ağda benimde aklımda bi de ondan deneyim çok sağol canım

Sir ağda kullanılıyor canım o tüyleri geç çıkartıyor 1 ay rahat tüyler çıkmıyor normal diğer ağdalar kıl köklerini beslediği için çabuk çıkıyor yani lazer en uygunu bu konuda zaten bikini bölgesini istesen kendinde yapabiliyorsun ona izin veriyorlar
Bende sesunun sir aydasını kullanıyorum canım kartuş olan

Ben ağdaya gidiyordum gençken full gidiyordum aklına geleceği her yere sonra evlendik dedim lazere gideyim kendimi jilette vurdum 4 gün sonra hamile olduğumu öğrendim için gidemedim hamilelik sürecimde hep kendimi jilette vurmak zorunda kaldım sağlık sorunlarım canımı acıtıyordu artık canımın bi acı kaldıracak dermanı bile derken ben doğumdan 3 ay sonra lazere başladım direk çok araştırdım komple ful yüzüm 20 seans 8 seansa da komple vücüt kaşın bıyığın herşeyibe kadar 6300 geldi ekstra kremleri falan çok iyi geldi bana şuanda hala devam etmekteyim. Ve çok araştırılmalı bence böyle yerler bazı güzellik bakım merkezleri kılları uyutuyor 1 sene sonra tekrar aynı sonucu alıyorsun yani sil baştan oluyor yani ben şuanda suprone platuıma giriyorum buz lazere çok memnun kesinlikle ağdaya devam et 😂😂😂😂 şaka yapıyorum tabiki maddiyatın varsa en iyi lazer 🤭
Evet canm lazer bende gitmek isterdim ama evde kendim cebelleşiyorum

Ben 1 kez gittim koaför e hamile olduğum için ama enfeksiyon kaptım malesef daha yeni yeni düzeliyorum evde kendi imkanlarımla yapıyorum ağdamı. Ne kadar gittiği kişiden kişiye değişir canım benim 1 ay sürüyor
Allaha allaha bendemi var bi sorun acaba bende niye 1 ay gitmiyor ya

Benimde çok çabuk çıkar hormonlara bağlı bir olay malesef bazı insanlarda hemen çıkar kıl tüy
Aynen 3 4 güne bi yapıyorum ben hemen çıktığı an öze l bölge ve koltuk altını epilasyon aletiyle

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kalıp ağda benimde aklımda bi de ondan deneyim çok sağol canım

Bende sesunun sir aydasını kullanıyorum canım kartuş olan

Evet canm lazer bende gitmek isterdim ama evde kendim cebelleşiyorum

Allaha allaha bendemi var bi sorun acaba bende niye 1 ay gitmiyor ya

Aynen 3 4 güne bi yapıyorum ben hemen çıktığı an öze l bölge ve koltuk altını epilasyon aletiyle
Aslında en güzeli lazer makinesi almak kendin yaparsın en azından bana mantıklı gelen bu biraz pahalı ama lazere gidincede okadar parayı veriyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar