Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde 2 prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,685 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar kuaföre ağdaya giden varmı konu dışı ama
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İremmm

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Ben emzirme dönemin boyunca gidiyorum canım. Hamile kalmadan önce lazer yaptiriyordum çok rahattım. Şimdi hormonlardan. Üst kısmı bitti al kısmında biraz var. Lazerle tam altları 2 3 seans kalmıştı bitmesine hamile olduğumu öğrendim yarım kaldı. Büyük rahatlık şimdi agdaya istemeye istemeye gidiyorum çok alışmıştım hele yazın ve regl döneminde büyük rahatlikti. Şimdi ağda ama dediğim gibi sadece alt bölgeyi alıyor orda da az bişey var üst kısmı bitmişti benim. Emzirme dönemim bitince tekrar basliycam inş 🤲. Kadınlık zor bacım valla aldır aldır bitmiyor

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben emzirme dönemin boyunca gidiyorum canım. Hamile kalmadan önce lazer yaptiriyordum çok rahattım. Şimdi hormonlardan. Üst kısmı bitti al kısmında biraz var. Lazerle tam altları 2 3 seans kalmıştı bitmesine hamile olduğumu öğrendim yarım kaldı. Büyük rahatlık şimdi agdaya istemeye istemeye gidiyorum çok alışmıştım hele yazın ve regl döneminde büyük rahatlikti. Şimdi ağda ama dediğim gibi sadece alt bölgeyi alıyor orda da az bişey var üst kısmı bitmişti benim. Emzirme dönemim bitince tekrar basliycam inş 🤲. Kadınlık zor bacım valla aldır aldır bitmiyor
Aynen öyle bitmiyor

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Öyle can sıkıntısı bi post açayım dedim aklıma bu geldi kuaförde ağda yaptıran varmı ne kadar süre gidiyor 1 ay rahat gidiyo diye duydum geç çıkması için herhangi bi yağ felan mı sürüyorlar ben yaptığımda neden 1 ay gitmiyo ya delirecem kıldan tüyden
Lazere gitmen daha iyi agda zaten tekrardan cabuk çkyor

İremmm

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırıyorum fakat bir ay gitmiyor daha az süre😄

Tüm sayfalar yüklendi.