Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İremnur tarafından oluşturulan Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,984 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba 39+3 gunluk gebeyım bebegımın cinsiyetne erkek dediler ama hep kız belırtılerivar sizce ??
Konbuyu başlatan İremnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Hayatim ben salı doğuma gidicem eşim hala diyorki doktora sorsaydin kesin kısmı belki de erkektir adam erkekle kafayı bozmuş en son rabbim affet sin erkek dersin bak doğar kız olur yeter bu kadar üzerine düşme zaten bı oğlumuz var dedim adam sustu yoksa biraz soğuk duruyordu bak erkek olur hayırsız evlat olur ana ya babaya saygısızlık yapar kız çocuk berekettir ben 10 tane erkeğin yapamadığını yapıyorum evini kendim tadilat yaparım eşim ampul değiştiremez bu kadar ayrım yapma ne yapıyım senin gönlün olsun diye hastanede erkekle kız bebeklerimi değiştireyim rabbim bunu bana hayırlı vermiş dedim sustu ama anlıyorum içinde biseyler kaldı adamın ama benim umurumda bile değil hayatım ona küçük altın küpe aldım teyzesi 💕
Oy kuzum benim o küpeler ona çok yakışacak eminim 😍😘.. Ama bu erkek konusu bazı insanlarda maalesef ki takıntı.. sanki erkek çocuk olunca başları qöqe erio.. Ama dediqin qibi saqlıklı olması bence herşeyden önemli.. bide maalesef ki cinsiyetine biz karar weremioz.. şahsen ben hem kızım hem oqlum olsun isterim iki cinsiyetten de çocuk büyütmek isterim çok şükür saqlıkla bir oqlum oldu ikinciye de hamileyim kızım olsun çok istiyorum..hem bence kızın doqunca eşin senden daha çok sewecek kızlar nazlı sewecenlerde erkek istemekten pişman olacak..

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oy kuzum benim o küpeler ona çok yakışacak eminim 😍😘.. Ama bu erkek konusu bazı insanlarda maalesef ki takıntı.. sanki erkek çocuk olunca başları qöqe erio.. Ama dediqin qibi saqlıklı olması bence herşeyden önemli.. bide maalesef ki cinsiyetine biz karar weremioz.. şahsen ben hem kızım hem oqlum olsun isterim iki cinsiyetten de çocuk büyütmek isterim çok şükür saqlıkla bir oqlum oldu ikinciye de hamileyim kızım olsun çok istiyorum..hem bence kızın doqunca eşin senden daha çok sewecek kızlar nazlı sewecenlerde erkek istemekten pişman olacak..
Canımsın Allah razı olsun teyzesi 💕 inşallah seninde bı kızın olur rabbim hayırlı evlatlar versin her isteyene canım kardeşim 🙏😘

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Murat.Cennet.Dawud

Kayıtlı Üye
rank
Alakasy yok benim karnim yuvarlak olur bide hep sagda yatarlar iki oglum bi kizim var ayni seylere as erdim hep eksi aci seyler yedim arasinda tatlida yedim iki cocugimi kucagima alana kadar ogrenmek istemedim cinsiyetini ilk oglum oldu sonra kizim 7 yil sonrada bitane oglum oldy 12 haftalikda soylediler buyuk oglum merak etdigi icin. Su an 4 aylik kucuk pasam😍🥰🥰🥰

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde ilk kızım oldu ama HEP erkeğe benziyor dediler göbeğim sivriydi bende HEP yeşil kıyafetleri almıştım ama doktorun dediği çıktı bir kız iki oğlum var şimdi Allah gönlüne göre versim sağlıcakla al yavrunu kucağına inşallah.
Canımsın sağol hayatım 💕😘🙏
Canım benimde ilk kızım oldu ama HEP erkeğe benziyor dediler göbeğim sivriydi bende HEP yeşil kıyafetleri almıştım ama doktorun dediği çıktı bir kız iki oğlum var şimdi Allah gönlüne göre versim sağlıcakla al yavrunu kucağına inşallah.

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bütün belirtilerim erkekti hatta güzelleştim herkes kesin erkek dedi. Kız, çocugu kalça yapıyormuş ya kilo aldım ama kalçam çıkmadı öyle hatta 30 haftadan sonra birazcık kilo aldım. Kız oldugunu duyunca şaşırdım belirtilerden de çevremdeki herkes kesin erkek diyince. İlk çocugum kız erkek hiiiççç farketmez saglıklı eli ayagı düzgün olsun da :) detaylı da zaten doktor bakıyor o zaman da söylüyor belirtilerim erkek ama Allahım nasip ederse kızım olucak :)

Karnın yuvarlak olması ekşi şeyler yeme yuzumde aşırı sivilce var çirkinleşme buda ultrason
Canım asermene hiç bakma seni yanıltmasın çünkü ben ilk kızımda sürekli ekşi yedim karnımda yuvarlaktı o doğru çıktı ikinci kızımda ise tam tersi bolca tatlı şeyler yedim karnımın yapısı da sivri gibiydi tabi doğana kadar cinsiyetini öğrenemedim ama kızım oldu yani bazen tutmuyor canım

Tüm sayfalar yüklendi.