Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsane1999 tarafından oluşturulan Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,964 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba ben 20 haftalık hamileyim doktor 37 hafta 2 günlügünde bebeyi alacaklarını söyledi sizce bir problem olurmu bebekde🙁
Konbuyu başlatan Efsane1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç
E

Esra9092

Guest
İyide daha 20 haftalık çok vakit var, şimdiden gün vermesi saçma. Ben 7.5 aylık doğurdum ilk cocugumu birşey olmuyo gayet saglikliydi ama erken dogucagi çok önceden bilinmez hamileliğin seyrine göre son 8 aydan sonra belli olur normal yada sezeryan la doğacağı. Siz başka bir doktora görünün bence.
Kaç haftalikti bebeğiniz doğduğunda

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
L

Lohusa

Guest
Bence sorun sizde. Kurbanlik gibi doktor ne derse dinlemek zorunda degilsiniz. Bebek sizin bebeginiz, sorun yoksa 42 haftaya kadar yolu var, doktorunuz ne sacmaliyor da siz burada açıklama arıyorsunuz?!

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Bence sorun sizde. Kurbanlik gibi doktor ne derse dinlemek zorunda degilsiniz. Bebek sizin bebeginiz, sorun yoksa 42 haftaya kadar yolu var, doktorunuz ne sacmaliyor da siz burada açıklama arıyorsunuz?!
Canım benim benim 2 ci sezeryanım olucak sezeryanda normal dogumdan 2 hafta erken alınıyor bir sorun olmaması için çünki 37 haftadan sonra bebek her an doga bilir onun içinde doktor qarantiye alıyor ne olur ne olmaz
Bi sorun olsaydı vermezlerdi erkenden gün bence
Benim çok şükür hiç bir sorunum yok 2 ci sezeryanım olucak 1 ci sezeryanda oglum 41 haftalıkdı dogmuyordu suyumda akıb bitmişdi o yüzden sezeryan olmak zorunda kaldım şimdide bebek 2 hafta önden gitdiyi için doktor 37 haftada her şey normal olursa alıcaklarını söyledi

Tüm sayfalar yüklendi.