Sorum var Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar merhaba hayırlı akşamlar size danışmam gereken bir konu var müsait olan yazabilir mi rica etsem
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah Ayşem inşallah eşimin umursamazlığı zaten öldürdi beni acaba ben mi panik yaptım bilmiyorum hayırlısı bakalım 😘 teşekkür ederim herkese hayırlı akşamlar 😘😘🥰
Ciddiye almamıştır canım ne yazık ki bazıları öyle sen takma onu kendine odaklan. İyi geceler kuzm sanada ❤️miniği öp yerime

İkraNur'annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı akşamlarınız olsun inşallah sol göğsümde yuvarlak yuvarlak bir sürü miskete benzeyen şeyler var ve bugün inanılmaz Bi ağrı var sadece sol göğsümde bu ne olabilir sizce? Bide göğüs bölümünden mi randevu almam gerekiyo hergün yeni şeyler çıkıyo ve ben çok yoruldumm 😢
Emziriyor musun eğer emziyorsan süt birikmiş olabilir ben kızım emzirmedigim zaman öyle oluyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Emziriyor musun eğer emziyorsan süt birikmiş olabilir ben kızım emzirmedigim zaman öyle oluyor
Emziriyorum kusura bakma lütfen görmedim mesajını hakkını helal et ve dediğin gibi olmuş herhalde dün bütün gece sol göğsümü verdim sabah uyandım ağrısıda yoktu şişliğide anlamadım valla sadece ilk defa başıma geldiği için çok korktum aklımdan binlerce sanaryo kurdum.
teşekkür ederim 😍😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emziriyorum kusura bakma lütfen görmedim mesajını hakkını helal et ve dediğin gibi olmuş herhalde dün bütün gece sol göğsümü verdim sabah uyandım ağrısıda yoktu şişliğide anlamadım valla sadece ilk defa başıma geldiği için çok korktum aklımdan binlerce sanaryo kurdum.
teşekkür ederim 😍😘
Aaa bak mastit olmuşsun ve o göğüsünü emzirmekle çok iyi yapmışsın benim kayeayı emzirirken 4 5 ayda bir başıma geliyordu 🥺🥺esktra ben ateşleniyordum da

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Aaa bak mastit olmuşsun ve o göğüsünü emzirmekle çok iyi yapmışsın benim kayeayı emzirirken 4 5 ayda bir başıma geliyordu 🥺🥺esktra ben ateşleniyordum da
Bende ateş olmadı ama o ğöğsüm ateşler içinde yandı ilk defa başıma geldiği için çok korktum meme kanseri vs aşırı korktum çok şükür valla 14 aydır emziriyorum ilk defa oldu 😅

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı akşamlarınız olsun inşallah sol göğsümde yuvarlak yuvarlak bir sürü miskete benzeyen şeyler var ve bugün inanılmaz Bi ağrı var sadece sol göğsümde bu ne olabilir sizce? Bide göğüs bölümünden mi randevu almam gerekiyo hergün yeni şeyler çıkıyo ve ben çok yoruldumm 😢
Eğer emziriyorsaniz süt birikintisi olabilir bende de oluyordu ama geçiyordu tam emzirip göğüsu boşaltınca geçmiyorsa doktora görünün derim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Eğer emziriyorsaniz süt birikintisi olabilir bende de oluyordu ama geçiyordu tam emzirip göğüsu boşaltınca geçmiyorsa doktora görünün derim
Yok canım geçti dün bütün gece sol göğsümü verdim sabah uyandım ağrısıda yoktu şişliğide dediğin gibi süt birikmiş galiba şimdiye kadar başıma hiç öyle bişey gelmediği için anlamadım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ağrıyor ise korkulacak bir şey yoktur. Annem de çok oluyordu doktor ağrıyorsa korkma iyi huyludur demişti. Ama ameliyatta alındı canım bir baktır hemen ameliyat demezler ilk 6 ayda bir kotnrol deyiğ büyüme hızına bakarlar
Ayşem bende de vardı ama hiç agrımiyo doktor altı ayda bir film çektir dedi ben hiç gitmedim ama arkadaşın dediği gibi misket büyüklüğünde şişlikler var ama içerde dokununca fark ediyorum dışardan görünmüyor ama var yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar