Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,427 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Her şey ailede bitiyor ne yazık ki annesi sevgi uğruna evladını alıp tiktokta tanıştığı ne yediği belirsiz bir adamın yanına giderse olacağı oluyor. Yazık sevgili aşkı evlat aşkından daha ağır gelmiş bedeli de ağır oldu inslqlqh o küçük Sare annesinden alınır da babasına verili🤲🏻
Ay yaziklar olsun oyle.aneye

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
O kadar igrenc bir dünyada yaşıyoruz ki bebeklerini öldüren annesini kesen gerçekten kopsun kıyamet bu kadarı çok fazla insanlar durmuyor nasıl.bir beyinle bunu yapabiliyor aklık almıyor ben ağlayacak hasta olucak diye kendimi paraliyorum gözlerinin içine bakıyorum bir anne bir evlat bunu nasıl yapıyor nasıl bu kadar gözü dönüyor rabbim ıslah etsin başka hiç birşey diyemiyorum
Cidden öyle iğne olurken öyle bir ahh çekmişim ki hemşire sen nasıl dayanacaksın ufacık bir kan alımında öyle bir ahh çektin ki dedi insan evladı dünyaya gelince başka herkesi yok sayıyor ben eşimin yanına pek yaklaşmıyorum çünkü bebeğim çok ağlıyor kusuyor korkuyorum bişey olur diye sevgili için çocuktan vazgeçmek çok acı 😟 yaa düşündükçe canım acıyor yaa o yavrum neler yaşadı düşündükçe ağlamak istiyorum nasıl öldü ne yaptılar o bile net değil 😭😭 Allah haklarından gelsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de izliyorum ama artık izlemiycem psikolojim alt üst oluyor
Valla benimde baya acı çekiyorum şuan baya canım yanıyor o yavrucakları düşünüp ağlamak istiyorum 3 yaş nedir bebek daha 😭😭 bende daha izlemicem baya etkileniyorum eşim kızıyor bakma diye

Ay yaziklar olsun oyle.aneye
Bu olaya neden olan göz yuman hepsine yazıklar olsun inşallah

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Cidden öyle iğne olurken öyle bir ahh çekmişim ki hemşire sen nasıl dayanacaksın ufacık bir kan alımında öyle bir ahh çektin ki dedi insan evladı dünyaya gelince başka herkesi yok sayıyor ben eşimin yanına pek yaklaşmıyorum çünkü bebeğim çok ağlıyor kusuyor korkuyorum bişey olur diye sevgili için çocuktan vazgeçmek çok acı 😟 yaa düşündükçe canım acıyor yaa o yavrum neler yaşadı düşündükçe ağlamak istiyorum nasıl öldü ne yaptılar o bile net değil 😭😭 Allah haklarından gelsin

Valla benimde baya acı çekiyorum şuan baya canım yanıyor o yavrucakları düşünüp ağlamak istiyorum 3 yaş nedir bebek daha 😭😭 bende daha izlemicem baya etkileniyorum eşim kızıyor bakma diye

Bu olaya neden olan göz yuman hepsine yazıklar olsun inşallah
Allah kahretsin onları rabbim büyüktür
Yavrum nasik canı acımıştır kiyamam düşüncesi çok kötü yazacak hiç birşey bulamıyorum kelimelerin bittiği yer gerçekten

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın
Artık Bu dünya ya çocuk getirmeye çok korkuyorum bir kızım var geleceğinden endişe ediyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çok pislik bir devirde yaşıyoruz ve bize çok iş düşüyor koruyabilmeliyiz. Onlara saygıyı ahlaki merhameti vicdani çok iyi bir şekilde öğretmeliyiz. Allah hepimizin evlatlarını saklasın gözlesin acılarını göstermesin inşallah 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın
Rabbim ıslah etsin inşallah kuzum ya valla son zamanlar artık herkes iyice ciyrigindan çıktı

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
İdam gelmediği sürece iğren insanlar bunu yapmaya devam edecekk

Tüm sayfalar yüklendi.