Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz 😟
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın
Dünyanın sonu geliyor Allah yardımcımiz olsun inşallah rabbim iyi insanları bize rast getirsin kendini bilmez insanlar bizden uzak olsun huzura ihtiyacımiz olduğu şu dönemde birde şu haberler canımızı yakıyor gerçekten

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Eee kadinn alışmıştır kuzu artık 🥺🥺 gerçi bizim milletimiz de alıştı öldürmeye. Rabbim sorsun heosinin hakkını
Amin valla adalet bence asıl öteki dünyada tecelli edecek bu dünyanın adaletine pek güvenim yok 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dünyanın sonu geliyor Allah yardımcımiz olsun inşallah rabbim iyi insanları bize rast getirsin kendini bilmez insanlar bizden uzak olsun huzura ihtiyacımiz olduğu şu dönemde birde şu haberler canımızı yakıyor gerçekten
Amin canım 😍🙏🙏

Amin canım 😍🙏🙏
Aminnn kuzum aminnn ben izlemiyorum müge anlı böyle şeyleri görünce gerçekten çok sinir oluyorum günaha giriyorum laf saymaktan sadece kız değil erkek çocukları bile kendin olmadan dışarıya göndermeyeceksin canım devir öyle bı devir oldu ki insan en yakınına bile guvenemez oldu kafamıza iyi taş yağmıyor böyle iğrenç insanlardan
Valla neler geldi başımıza virüsler yangınlar seller çığlar depremler yinede kendimize gelmedik uyarıları görmedik umarım Rabbim daha ağır uyarılarla sinamaz bizi 😔😔 ama hakediyoruz dünyaca o ayrı

Amin canım 😍🙏🙏
Aminnn kuzum aminnn ben izlemiyorum müge anlı böyle şeyleri görünce gerçekten çok sinir oluyorum günaha giriyorum laf saymaktan sadece kız değil erkek çocukları bile kendin olmadan dışarıya göndermeyeceksin canım devir öyle bı devir oldu ki insan en yakınına bile guvenemez oldu kafamıza iyi taş yağmıyor böyle iğrenç insanlardan
Valla neler geldi başımıza virüsler yangınlar seller çığlar depremler yinede kendimize gelmedik uyarıları görmedik umarım Rabbim daha ağır uyarılarla sinamaz bizi 😔😔 ama hakediyoruz dünyaca o ayrı
Sormayın kız larya varya bende çok üzülüyorum bu minik çocukları gördükçe allam nekadar zor birseyya allah kimsenin basina vermesin oğlum 12 yaşında sabah 6 bucukda evden çıkıyor okula gidiyor o karanlikta tek başına benim aklım çıkıyor birşey olacakdiye e bende evdeki küçük kızımı birakip goturemiyorum oğlumun okula kızımda osatte uyuyuyor oluyor allahim hepimizin yavrusunu korusun acısını göstermesin çocuklarımız allaha emanet
Amin canım valla annelik bu zamanda zor çünkü insan korkuyor suandan korkuyor geleceğinden korkuyor zaman çok bozuk. Rabbim korusun evlatlarımızı 🙏🙏

Pek izlemezdim ama şu 3 yaşında hayatını kaybeden minik bebek için izledim bu ara ne çok bu tarz haberler var Müge Anlı'da 🥺 ufacık bebeğe istismar yapılmış ya ufacık minicik bir beden insan bunu nasıl sindirir nasıl kabul eder 😞 kıyamet kopsun bence artık 😡 Allah'ım böyle insanlardan böyle olaylardan uzak eylesin bizi evlatlarımızı inşallah 🙏 iyilerle karşılaştırsın
Rabbim hepsini ıslah etsin inşallah kanım dondu artık !

Tüm sayfalar yüklendi.