Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,152 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar özel asi menenjit.rota virüsü
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Ama canım bı taraftan da aklıma şöyle geliyor çok kötü hastalıklar olsa öyle Allah korusun ölümcül felan olsa zaten devlet karşılar mecbur asi olurdu niye isteğe bağlı olsunki kuzum
Yaptir canim devlet herseyi karşılamıyor maalesef ama canlarından önemli değil para, ben bir cok doktora danışmistim hepsi önerdi kesinlikle dedi. Bi atesi çıkınca uyuyamıyoruz anne yüreği hastalıklarla baş etmek zor. Yaptir en azından yaptirmadim demezsin.Allah korusun bütün yavruları

Sybm

Guest
rank
Yaptir canim devlet herseyi karşılamıyor maalesef ama canlarından önemli değil para, ben bir cok doktora danışmistim hepsi önerdi kesinlikle dedi. Bi atesi çıkınca uyuyamıyoruz anne yüreği hastalıklarla baş etmek zor. Yaptir en azından yaptirmadim demezsin.Allah korusun bütün yavruları
Bu igne nin yan etkileri ne

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Olmuyor diye bir garantisi yok durumun varsa yaptır ama yoksa yaptırma

İnşallah Aynen Canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmuyor diye bir garantisi yok durumun varsa yaptır ama yoksa yaptırma
Yaptircam canım biraz zorlancaz ama yapacak bişey yok yarın bide başka eczaneye sorcam belki oralarda fiyat daha assadir hangi yerde daha ucuzssa alıp yaptircam

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Aynen Canım

Yaptircam canım biraz zorlancaz ama yapacak bişey yok yarın bide başka eczaneye sorcam belki oralarda fiyat daha assadir hangi yerde daha ucuzssa alıp yaptircam
Canım bilgin olsun rota aşısı iki doz uygulanıyor vallahi gücüm yoktu yaptırmadı bende ama yaptırmayı isterdim çünkü çocuklar yakalandımı çok ağır geçiriyorlarmış.

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Ama canım bı taraftan da aklıma şöyle geliyor çok kötü hastalıklar olsa öyle Allah korusun ölümcül felan olsa zaten devlet karşılar mecbur asi olurdu niye isteğe bağlı olsunki kuzum
Ben yaptırdım yaptirilsa iyi olur devlet herşeyi karşılamıyor sma bebekleri mesela çok ciddi bı hastalik Allah yardımcıları olsun sağlık versin ama devlet karşılamıyor

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar özel aşıları yaptıran var mı yaptirmasak bişey olur mu ki çok pahalilar ya yaptırmayan ve çocuğuna bişey olmayan var mı çok teredutte kaldim. Yarın rota virüs için yaptırsam mi yaptirmasammi
Menenjit özel değilki sağlık ocağında yapılıyo zaten aşılarla ama roota virüsü özel ve malesef pahalı bende yaptıramamıştım oğluma 4 yıl önce 200 tlydi.

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Pahalı ama çocuğumdan değerli değil hiç bişey mecburum yaptırmaya kötü olsa daha iyi mi olur Allah korusun ben bu hafta yaptırıcam Allah nasip ederse

Pahalı ama çocuğumdan değerli değil hiç bişey mecburum yaptırmaya kötü olsa daha iyi mi olur Allah korusun ben bu hafta yaptırıcam Allah nasip ederse
Aynen canım bende yaptircam yarın 🥰

Canım bilgin olsun rota aşısı iki doz uygulanıyor vallahi gücüm yoktu yaptırmadı bende ama yaptırmayı isterdim çünkü çocuklar yakalandımı çok ağır geçiriyorlarmış.
Aynen canim biliyorum bugün sağlık ocağı ile de görüştüm yarın alıp sağlık ocağında ilk doz yaptircam ikinci doz 6. Aydaymis
Ben yaptırdım yaptirilsa iyi olur devlet herşeyi karşılamıyor sma bebekleri mesela çok ciddi bı hastalik Allah yardımcıları olsun sağlık versin ama devlet karşılamıyor
Öyle canım rabbim hepimizin çocuklarını korusun kimseyi evladı ile imtihan etmesin bı aşı yaptırıyoruz huzursuz oluyor ateşi oluyor ne yapacağımızı şaşırıyoruz onlardan daha çok acı çekiyoruz rabbim hicbirimizin evladının ayagina taş degdirmesin 🙏❣️

Son düzenleme:

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende geçen ay sordum 350 demişti o zaman yaptiramadim verem asisindan sonra 1 ay geçmesi lazımmış bugün aradık sorduk 499 dedi eşim de 350 TLydi dedi cuma günü zam geldi dedi ne zamiysa tövbe tövbe Euro dolar düşer herşey fırlıyor aklım almıyor nasıl okadar zam geliyor.menenjit 553 dedi canım biz onun ilk dozunu yaptırana kadar oda 700 olur kesin 😏😕
Yuh ya yinemi zam gelmiş ne bu bu kadar ya hadi ilk dozu bu fiyata yaptırmaz bakalım 2 dozlara ne kadar zam gelicek Allah yardımcımız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.