Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,408 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sezeryan günü belli ama anestezi nasıl olur konuşmadık çok korkuyorum ya
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Annişler 31 haftalık oldum sezeryan günü verdi doktora ama anestezi nasıl olacak konuşmadık kafam çok karışık genelmi olacam epidural mı belden uyuşma mı bilmiyorum Kasım sonu kontrole giderim
Kuzum benim de geçen gittiğimde verdi gün konuştuk sezeryan pazartesi günü o da 36+6 yım düşün daha var ya konuşulur

Bir Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanda genel anestezi yapılmıyormuş kızlar , bebeğe zarar gelmemesi için. Sadece belden uyuşma şeklinde oluyormuş. Dün bana o şekilde yapıldı.

Annişler 31 haftalık oldum sezeryan günü verdi doktora ama anestezi nasıl olacak konuşmadık kafam çok karışık genelmi olacam epidural mı belden uyuşma mı bilmiyorum Kasım sonu kontrole giderim
Canım zaten anestezi hakkında bi bilgi vermiyorlar yani hangisi olacağını söylemiyorlar eğer sıkıntılı bi durum olursa tamamen uyutuluyorsun bi sorunda yoksa belden uyusturmali yaparsın çünkü bende doğuma girdiğimde sormadılar nasıl istiyorsun diye direk belden uyusturdular

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten anestezi hakkında bi bilgi vermiyorlar yani hangisi olacağını söylemiyorlar eğer sıkıntılı bi durum olursa tamamen uyutuluyorsun bi sorunda yoksa belden uyusturmali yaparsın çünkü bende doğuma girdiğimde sormadılar nasıl istiyorsun diye direk belden uyusturdular
Evet doktor spinal tercih ediyoruz dedi dün bana bi sıkıntı olursa genele döneriz dedi

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım senin isteğine bağlı diye biliyorum canım Nerede yapmayı düşünüyorsun doğumu fatih bey de mi bu arada hangi hafta alıyorlar

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanda genel anestezi yapılmıyormuş kızlar , bebeğe zarar gelmemesi için. Sadece belden uyuşma şeklinde oluyormuş. Dün bana o şekilde yapıldı.
Çok panigim ben ya cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkuyorım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yani canım pişman olmazsın zaten çünkü senin için rahat olur bebeginle filan iyi ilgilenirsin tabi tek bi skinti var oda ayağa kalkıp yürümek ona da alışıyorsun canım
İlk defa olcam normali çok istedim aylardır egzersiz yürüyüş merdiven çıkma hepsini yaptım ama nasip olmadı çatım uygun degilmiş

Tüm sayfalar yüklendi.