Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,615 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlaşılmasın lafım ama yakında çıkar kokusu hoş değil bu yapılan şimdi baktım bende
İlk başta korktum ama az önce eşinin açtığı postu gördüm de pek inanmıyorum inşallah sakadir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kuzenini değilde eşinin paylaşımını şimdi gördüm anlamadığım bu uyhulamada bildirimmi geliyo telefona bende öyle bir özellik yok yani kimse telefonumu alsa eline göremez bişey
Yalan söylüyor cnm bildirim filan gelmiyor

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben kuzenini değilde eşinin paylaşımını şimdi gördüm anlamadığım bu uyhulamada bildirimmi geliyo telefona bende öyle bir özellik yok yani kimse telefonumu alsa eline göremez bişey
Bana hiç gelmedi bildirim kimseye gelmiyor bildiğim kadarıyla ki bildirim gelse bile eşini kaldırmışlar hastaneye sen o zaman o arada telefonu kurcalayıp durum atıyorsun demek ki

İlk başta korktum ama az önce eşinin açtığı postu gördüm de pek inanmıyorum inşallah sakadir

Böyle bir konunun şakası mı olur canım ya

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

Anladım canım ozaman uyhulamayı açıp bakıyolar haber veriyolar buraya nedense

Bana hiç gelmedi bildirim kimseye gelmiyor bildiğim kadarıyla ki bildirim gelse bile eşini kaldırmışlar hastaneye sen o zaman o arada telefonu kurcalayıp durum atıyorsun demek ki

Benim eşim buraya girip bişey yazmak aklına gelmez hele kuzenimin girip yazması dahada saçma hafi instegramda yada whatsap olsa neysede bilemedim

Benim eşim buraya girip bişey yazmak aklına gelmez hele kuzenimin girip yazması dahada saçma hafi instegramda yada whatsap olsa neysede bilemedim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım ozaman uyhulamayı açıp bakıyolar haber veriyolar buraya nedense

Aynen öyle

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
İlk kuzeni post açtı Sibel benim çocuğuma ciklotaa yaparken ağzına bıçağı aldı sonra çocuğum dusunce sibel de ona bakmak için gidince ayagi kaydı bıçak kalbine saplandı durumu ağır dedi. Tabi buraya kadar aklımızı ala ala 🤦🏻‍♀️ resmen ağzımız yüreğimize geldi Sibel ablaniin annesi kuzeninin dediğine göre hamile arkadaşları var oraya yaz dua işte demiş. Tabi kadın saçma saçma konuşunca yarimiz artık olayın gerçekliğinden şüphe etmeye başladık. Saat 2.50 gibide eşi bu sefer kuzeni her şeyi çok abartmış waffle mi ne yaparken düşmüş sanırım bıçak gogusune gelmiş kesmiş Sibel ablaninda epilepsi krizi tutunca doktorlar nefes alabilsin diye yatirmislar ve özür diledi adam kuzeni çok abartmış diye.adam da ben yaz dedim diyor böyle bir durumda insanın aklına burası nasıl.gelir aklım mantığım almıyor onun dışında Sibel abla inşallah düzelince kendi yazar 🤲🏻
Yani ondada iyi düşüneyim diyorum hani hamilelerin duası kabul olur ondanmı bura akıllarına geldi diye ama her türlü saçma hala ağrıyo heryerim sırtım karnım ayy ne pis bi kadınmış Allah Sibel ablaya sabır versin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar bikacgundur postlara girip okuyamıyorum bikac post açtım bebeğimle ilgili arada ona girip okudum bebeğimle ilgilenmekten giremedim postlarda karma karışık çok mesaj var okuyamadım hepsini bilen biri kısaca özet geçebilir mi ne olmus.valla çok üzüldüm yaa 😔 Allah'ım evlatlarına bağışlasın inşallah 🤲şafi ismi ile şifa versin
Sibel le dün konuştuk bunlar ne ara oldu hiç birşey anlamadım 🤦🤷😩

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...