Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,613 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya engel çare deyil ben ara vericem zaten bebeyim 6 aylık böyle sapıkləga gelemem. Çok tahrik edici konuları vardı. 1 yapan bi daha yapar. İyi şeymanın eşide yazmıştı ama sibelin dmsine amelyat oldugunda ama 1 tane yazdı gitdi yanı boknu çıkarmadı bu durum böylee deyill...
Orası öyle ama Şeyma ablanın eşi.l Bir kere yazdı ayıptır söylemesi Sibel ablanin artık ne kadar Sibel abla bilmiyorum eşi yada kuzeni işin b*kunu çıkardı. Çelişkili çelişkili konuşmalar

Orası öyle ama Şeyma ablanın eşi.l Bir kere yazdı ayıptır söylemesi Sibel ablanin artık ne kadar Sibel abla bilmiyorum eşi yada kuzeni işin b*kunu çıkardı. Çelişkili çelişkili konuşmalar
Evet aynen öyle salak bizi salak yerine koydu

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende konuşmaya dahil olmadım ohbe o konuşmayı hatırlayan biri. Çıktı buradaki konuşmaları okuyup sapık sapık şeyler yazıp kendince fantezi falan mı yapıyo nedir anlamadım bundan sonra hiç. Bir şekilde mahrem konu açmayalım kızlar
Okuyorsa bunları dünya boku aqzna olsun ne diyeyim bunuda qordük duydukya Allah ıslah etsin böyle fantezi olmaz olsun. Kafa buldu bizle alen açık hem mahrem konuyla hem saqlik konusuyla şeref yoksunu haysiyetsz

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Admin uyarı yaptı bilgilerinize ;

Bir daha kullanıcı hakkında konu açan olursa süresiz uzaklaştırılacaktır.
Kişi Bir süre uzaklaştırılmıştır. Süre sonunda gerekli açıklama yapılırsa yasagı kalkar.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...