Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,666 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen öyle cnm ben zaten onun açtığı hiç bir posta kolay kolay hatta hiç yorum yapamadım konuşma tarzı çok saçma. Sapık sapık konuşuyor yok kocası boyundan etmiyormuş çok güzel oluyormuş falan filan. Rabbim dört duvarı boşuna vermemiş edep edep edep
Ya ben okudugum an irreti oldum yok beni istiyormuş yok öyle yapcakmış yok böyle yapcakmış saçma ve iyrenç. Her şeyin bir adaabı var . Ben inanmadım ve 1 yorum bile yazmadım onunla aynı şekilde yorumlaşanlara bile şaşırdım yok barış yok başkasına gider yok napıcak yok yakıcak dagıtıcak .tövbe tövbeee

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben okudugum an irreti oldum yok beni istiyormuş yok öyle yapcakmış yok böyle yapcakmış saçma ve iyrenç. Her şeyin bir adaabı var . Ben inanmadım ve 1 yorum bile yazmadım onunla aynı şekilde yorumlaşanlara bile şaşırdım yok barış yok başkasına gider yok napıcak yok yakıcak dagıtıcak .tövbe tövbeee
Ayy kendimi çok kötü hissediyorum gerçekten bu kişi Sibel değilse 😒😖ayy başıma ağrı girdi vallahide billahi 🤕🤕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Profil resmine tikla canım orda yok say yazıyor ona tıkla engellemiş olursun
Saol gülüm ben şimdi yaparım

Profil resmine tikla canım orda yok say yazıyor ona tıkla engellemiş olursun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy kendimi çok kötü hissediyorum gerçekten bu kişi Sibel değilse 😒😖ayy başıma ağrı girdi vallahide billahi 🤕🤕

Rica ederim canım ben korkudan profili filan kaldırdım valla ne olur ne olmaz diye

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum hep terbiyesiz konuşuyordu zaten

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kesinıikle o deyil. Ya kocası ya da faje hesap .. neyse Allah biliyir en dogrusunu Rabbim islahh etsin
Bencede öyle cnm daha fazla konu açamsdsn kendini ele verdi ki ben başından beri bişey olduğunu anlamıştım ben onu bilmiyorum eşimde bilmiyo nasıl kullanılıyor falan yazıyordu korunma şeyi için nasıl bilmez yani hep mantıksızdı konuşmaları

Bencede öyle cnm daha fazla konu açamsdsn kendini ele verdi ki ben başından beri bişey olduğunu anlamıştım ben onu bilmiyorum eşimde bilmiyo nasıl kullanılıyor falan yazıyordu korunma şeyi için nasıl bilmez yani hep mantıksızdı konuşmaları
Ya engel çare deyil ben ara vericem zaten bebeyim 6 aylık böyle sapıkləga gelemem. Çok tahrik edici konuları vardı. 1 yapan bi daha yapar. İyi şeymanın eşide yazmıştı ama sibelin dmsine amelyat oldugunda ama 1 tane yazdı gitdi yanı boknu çıkarmadı bu durum böylee deyill...

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ya engel çare deyil ben ara vericem zaten bebeyim 6 aylık böyle sapıkləga gelemem. Çok tahrik edici konuları vardı. 1 yapan bi daha yapar. İyi şeymanın eşide yazmıştı ama sibelin dmsine amelyat oldugunda ama 1 tane yazdı gitdi yanı boknu çıkarmadı bu durum böylee deyill...
Okuyucu ol cnm benim gibi konu falan açma açılan konulara müdahil olma boşver

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar