Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,651 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Ya nur bence o sybm sibel bile deyil. Bence onun kocası yazışıyormuş burda. Kimse onun adından yazıyir . Ben şüphelendim yani. O mesaj yazmıştı ya eşim beni yataga istiyor akşam nolucak nebileyim naz yapıyom hiç sibelin konuşma tarzı bile deyildi bende kendi kendime bu kıza ne olmuş bu kadar açık deyildi yani dedim kendime. Yok foto nolmuşta yok eşim benimle olmak istiyorda nebiliyim neee
Ewet kız o konuşmaları qormustum boyundan emmek quzel ne diye 😱 bu pislik insan yazmadqi ne malum Allahtan konuşmaya dahil olmadm

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Evet canm bildirim hic banada gelmiyo
Kimseye gitmiyor ki canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya nur bence o sybm sibel bile deyil. Bence onun kocası yazışıyormuş burda. Kimse onun adından yazıyir . Ben şüphelendim yani. O mesaj yazmıştı ya eşim beni yataga istiyor akşam nolucak nebileyim naz yapıyom hiç sibelin konuşma tarzı bile deyildi bende kendi kendime bu kıza ne olmuş bu kadar açık deyildi yani dedim kendime. Yok foto nolmuşta yok eşim benimle olmak istiyorda nebiliyim neee
İlk zamandan beri özelden konuşurduk bazen garip sorular sorardı ben çok tezcanlı diye umursamadım ama var birşey bunun içinde iyiki de özel konuları açmamışım

Eli f

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın canım inan bnde öyle düşünüyorum
Milletide anlamiyorum gercek gibi inananlar olmus sabaha kadar uyumayanlar falan . Kaybettik yazmis kadin 10kere sonrada kendimizi kaybettik demek istedim demis 🤣resmen dalga gecmis herkesle ve hala " kuzum ins sagligina kavusurda bize yazar" yazanlar var 🤦

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Milletide anlamiyorum gercek gibi inananlar olmus sabaha kadar uyumayanlar falan . Kaybettik yazmis kadin 10kere sonrada kendimizi kaybettik demek istedim demis 🤣resmen dalga gecmis herkesle ve hala " kuzum ins sagligina kavusurda bize yazar" yazanlar var 🤦
Gerçekten canım hala öyle yazanlar var neyse herkes neye inanmak isterse ona inanır ama herşey çok açıkça ortada yani

Ö

Önem

Guest
Gerçek ise Allah şifasını versin. Kocamın ya da başka birisinin bu uygulamaya girip yazması saçma ve yalan geliyor. Bakalım göreceğiz.

Kimseye gitmiyor ki canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk zamandan beri özelden konuşurduk bazen garip sorular sorardı ben çok tezcanlı diye umursamadım ama var birşey bunun içinde iyiki de özel konuları açmamışım
Ben netttttt kocası oynuyor bizle sibel o sibel deyill belkide başdan sibel yokduuu

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ewet kız o konuşmaları qormustum boyundan emmek quzel ne diye 😱 bu pislik insan yazmadqi ne malum Allahtan konuşmaya dahil olmadm
Bende konuşmaya dahil olmadım ohbe o konuşmayı hatırlayan biri. Çıktı buradaki konuşmaları okuyup sapık sapık şeyler yazıp kendince fantezi falan mı yapıyo nedir anlamadım bundan sonra hiç. Bir şekilde mahrem konu açmayalım kızlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende konuşmaya dahil olmadım ohbe o konuşmayı hatırlayan biri. Çıktı buradaki konuşmaları okuyup sapık sapık şeyler yazıp kendince fantezi falan mı yapıyo nedir anlamadım bundan sonra hiç. Bir şekilde mahrem konu açmayalım kızlar
Katılıyorum kuzum kimse açmasın güven filan kalmadı çünkü. Edepsizin biri girip neler yaptı 1 günun içinde ya

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum kuzum kimse açmasın güven filan kalmadı çünkü. Edepsizin biri girip neler yaptı 1 günun içinde ya
Aynen öyle cnm ben zaten onun açtığı hiç bir posta kolay kolay hatta hiç yorum yapamadım konuşma tarzı çok saçma. Sapık sapık konuşuyor yok kocası boyundan etmiyormuş çok güzel oluyormuş falan filan. Rabbim dört duvarı boşuna vermemiş edep edep edep

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...