Kızlar sibele ne olmuş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡ tarafından oluşturulan Kızlar sibele ne olmuş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,611 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sibele ne olmuş
Konbuyu başlatan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yanlış anlaşılmasın lafım ama yakında çıkar kokusu hoş değil bu yapılan şimdi baktım bende
Ya banada sacma geldi nurum benimde esim ablam uygulamayi kullandığımı biliyo acile gittim sancilandim yarım saat aralıkla olursa doguma alcaz dedi dr 33 haftalık oldum durdurdular şükür sanciyi ama ne esim nede ablam benimke ilgilen mekten kendi tekefinlarina bile bakmadilar ben bile agridan elime alip bakamadim telefonuma bence bos bir post böyle büyük bir olayda eşim yada ablam aklina bile gelmez post acta dua iste 🤷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yanlış anlaşılmasın lafım ama yakında çıkar kokusu hoş değil bu yapılan şimdi baktım bende
Valla Nurum çıksın sabaha kadar stresten uyuyamadım resmen ya sırtım bir yandan Kayra bile etkilendi çocuk girdiğine strese vebalini nasıl verecekler onu düşünüyorum ha her yerim ağrıyor 🤦🏻‍♀️😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben kuzenini değilde eşinin paylaşımını şimdi gördüm anlamadığım bu uyhulamada bildirimmi geliyo telefona bende öyle bir özellik yok yani kimse telefonumu alsa eline göremez bişey
Bildirim geliyor kuzum şahsen banada geliyor bildirim ama ben ayarlar kısmından açtım onu e postama düşüyor içeriğine girmeden gözükmüyor her neyse .hala ilk kez uygulamaya girecek o kuzeni ve eşi için diyorum ben bile uygulamayı yeni çözerken nasıl oluyords ikiside ilk kez girmesine rahmen direk post açacakları yerleri bilebiliyir ya her şeyi geçtim o kadar hamile olan kadınların uygulamasına adamın girmesi ne kadar doğru 🤦🏻‍♀️ benim eşim daha bir kez uygulama ne diye merak edip girmezken adam sadece bir kez sordu dedim böyle böyle diye bana sen özelini yazma kimsenin eşini bilemeyiz okuyan olur eden olur diye resmen haklı çıktı ya. O kadar mahrem konular konuşuluyor burda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ki bildirim sadece takip ettiğin konulardan geliyorken insan o stres altında eşinin telefonunu karıştırıp uygulamaya girip post açmayı nasıl akıl edebilir hala mantığım almıyor

Eli f

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat cekmek istemis hanimefendi apacik belli yani neyini sorguluyorsunuzki😁.yok kabine bicak batmis yok kuzeni girmis yok kocasi yazmis ozur dilemis. Cocuk bile anlar ne amacla yazildigini. Akil fikir diliyorum hanimefendiye 😇

Kızlar bikacgundur postlara girip okuyamıyorum bikac post açtım bebeğimle ilgili arada ona girip okudum bebeğimle ilgilenmekten giremedim postlarda karma karışık çok mesaj var okuyamadım hepsini bilen biri kısaca özet geçebilir mi ne olmus.valla çok üzüldüm yaa 😔 Allah'ım evlatlarına bağışlasın inşallah 🤲şafi ismi ile şifa versin
Valla hiç hoş deyil ne şakası ne gerçeyi. Yazık Sibele. Kim bilir neyin içinde. Zaten hiç gözüm su içmemişdi onun kocasından . Kim bilir naapdı ona😡😡😡

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ya dikkat et kendine de bebişede 🥺
Ediyorum kuzum şükür ediyorum da dün cidden açılan postlar kadının yazdıkları eşinin yazdıkları bütün sinir sistemini.mahvetti ya insan bir şey yazarken 10 kez düşünür ya burda bu kadar hamile var kimin riskli diye Allah korusun öyle saçma sapan konuştular ki o kadar insanın bebeklerin vebaline girdiler. Daha yeni yeni kendime geldim ya yazık günah tüm annelere kimsenin böyle bir şeye hakkı yok .

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya banada sacma geldi nurum benimde esim ablam uygulamayi kullandığımı biliyo acile gittim sancilandim yarım saat aralıkla olursa doguma alcaz dedi dr 33 haftalık oldum durdurdular şükür sanciyi ama ne esim nede ablam benimke ilgilen mekten kendi tekefinlarina bile bakmadilar ben bile agridan elime alip bakamadim telefonuma bence bos bir post böyle büyük bir olayda eşim yada ablam aklina bile gelmez post acta dua iste 🤷
Ya canım öyle olması zaten normal olanı benim eşim forumdan arkadaşlara bilmediğimi falan sorarım ama eline alıp hangi uygulama hangisi bilmez ya telefonuma bile dokunmaz adam bırak ben ciddi bir şekilde yara alacam o arada telefonumu alıp uygulamadan durum atacak çok saçma yani akıl almıyor birde kaybettik falan yazmış kimsenin burada birbiri ile kan bağı yok ama insan üzülür hamileler var lohusalar var çok bilinçsiz düşüncesizce bu yapılan

Ediyorum kuzum şükür ediyorum da dün cidden açılan postlar kadının yazdıkları eşinin yazdıkları bütün sinir sistemini.mahvetti ya insan bir şey yazarken 10 kez düşünür ya burda bu kadar hamile var kimin riskli diye Allah korusun öyle saçma sapan konuştular ki o kadar insanın bebeklerin vebaline girdiler. Daha yeni yeni kendime geldim ya yazık günah tüm annelere kimsenin böyle bir şeye hakkı yok .
Bende baktım canım kaybettik falan yazılmış ilgi toplamak içinse hakka girdiler hiç hoş değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya canım öyle olması zaten normal olanı benim eşim forumdan arkadaşlara bilmediğimi falan sorarım ama eline alıp hangi uygulama hangisi bilmez ya telefonuma bile dokunmaz adam bırak ben ciddi bir şekilde yara alacam o arada telefonumu alıp uygulamadan durum atacak çok saçma yani akıl almıyor birde kaybettik falan yazmış kimsenin burada birbiri ile kan bağı yok ama insan üzülür hamileler var lohusalar var çok bilinçsiz düşüncesizce bu yapılan

Bende baktım canım kaybettik falan yazılmış ilgi toplamak içinse hakka girdiler hiç hoş değil
Yani Nur'um zaten ben hasta orda yatalak yatarken eşimin buraya girip mesaj atmasından kusura bakmasınlar da her B*k. Beklerim orda ölüm döşeğinde 2 dkk sonra ne olduğunu bilmiyorsun aklına ilk burami geliyor diye eşimin de ağzına yuzne s.... Yani bu kadar net

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...