Kızlar sürekli hamileyim😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sürekli hamileyim😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,486 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sürekli hamileyim😂😂
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yaslı komsu daha kotu oluyor ya gencler en azından anlayışlı oluyor cocuklarim falan oluncada yaslı karı koca cekılmez valla Allah yardımcın olsun kuzum 🤗
Aynenn öylee birşeyde diyemiyoruz yaşlılar diye yönetimden oğlunu bulduk aradık annemler bizim çocukların sesinden bile rahatsız oldukları için gelmiyoruz dedi aile içi dram çıktı 😂😂😂dışarda görünce ters ters bakıyor birde 😏😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım yok yaşlı amca ve teyze yalnız yaşıyor çok aksiler görünce beni dövecek gibi bakıyorlar ki bende öyle çok hassasımdır sese karşı çok dikkatte ediyorum ama ister istemez gidiyor yani ses ne yapim bu eve yeni geçtiğimde eşimin iş arkadaşlarının eşleri geldi çocuklarıda vardı amca hemen eşimi arayıp sesten rahatsız oluyoruz demişti eşimde idare edemezmisiniz misafir var dediğinde misafirinizi üst katınızda ağırlayın bizi ilgilendirmez demişti 🤦‍♀️😂😂😂
Allah bize ponçik yaşlılık nasip etsin ne diyim 😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Aynenn öylee birşeyde diyemiyoruz yaşlılar diye yönetimden oğlunu bulduk aradık annemler bizim çocukların sesinden bile rahatsız oldukları için gelmiyoruz dedi aile içi dram çıktı 😂😂😂dışarda görünce ters ters bakıyor birde 😏😂😂
Üst komşum 2 dül kadın hergün kavga dögüş yapıyorlar a Rtık bebek fogunca ne olacak

Şu apartmanda oturma ahlağı olmayan insanlara sinir oluyorum ben akşam işten gelince saat 7.30 8 gibi süpürge açiyordum kimseyi geç saatte rahatsız etmemek için süpürge acmadan önce de alt komşuyu arıyordum rahatsız olmazsanız süpürge acicam diye 😅
Kadın ben taşınırken ağladı senin gibi bulamayız diye 😂🤣😅
Ama kendileri her pazar rutin evde şemame açıp halay çekiyordu 7 kişi (işin kötü kısmı da bu) 😂😂🤣😅😂😂

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Şu apartmanda oturma ahlağı olmayan insanlara sinir oluyorum ben akşam işten gelince saat 7.30 8 gibi süpürge açiyordum kimseyi geç saatte rahatsız etmemek için süpürge acmadan önce de alt komşuyu arıyordum rahatsız olmazsanız süpürge acicam diye 😅
Kadın ben taşınırken ağladı senin gibi bulamayız diye 😂🤣😅
Ama kendileri her pazar rutin evde şemame açıp halay çekiyordu 7 kişi (işin kötü kısmı da bu) 😂😂🤣😅😂😂
😂😂😂Ah bacımmmmm

Tüm sayfalar yüklendi.