Kızlar süt artırıcı çay 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar süt artırıcı çay 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar süt artırıcı çay 🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Humana mı yoksa mesh mi hangisi daha iyi sizce 🤗 eşim bugün alacak ben mesh olanından kullandım ilk zamanlar güzeldi yani bilmiyorum onunla alakası var mı ama sütüm olmuştu. Siz hangisini kullandınız hangisi size iyi geldi? Bide eşime hurma ve badem aldırcam yanına yulaf ezmesi süt ekleyip mama yapcam kendime 😅😅
Canım ben humananın çayını kullanıyorum günde iki defa tüketiyorum tavsiye ederim birde bestlak damla kullan maşallah aşırı süt içerir 😍 (bunu yeni keşfettim)

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben humananın çayını kullanıyorum günde iki defa tüketiyorum tavsiye ederim birde bestlak damla kullan maşallah aşırı süt içerir 😍 (bunu yeni keşfettim)
Bunu ikinci duyuşum bestlak damla alayım bir çünkü bugün nedense sütüm yok 😞😞😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Afiyet olsun kuşuuummmm bol bol sütün olur inşallah 🦋
İnşallah canım bugün sütüm minimum düzeyde ve bugün bebek baya huysuz 🥴🥴🤦

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Humana mı yoksa mesh mi hangisi daha iyi sizce 🤗 eşim bugün alacak ben mesh olanından kullandım ilk zamanlar güzeldi yani bilmiyorum onunla alakası var mı ama sütüm olmuştu. Siz hangisini kullandınız hangisi size iyi geldi? Bide eşime hurma ve badem aldırcam yanına yulaf ezmesi süt ekleyip mama yapcam kendime 😅😅
Ben Humana kullanıyorum. Yanında exsradan eczanede satılıyor bestlak diye bir damla var bıtkısel. Oda gzl yapıyor süt ben özellikle trden alıyorum geldiğimde yada gelen tanıdıklar olduğunda sipariş ediyorum dene derim ama biraz pahalı. Cnm

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben Humana kullanıyorum. Yanında exsradan eczanede satılıyor bestlak diye bir damla var bıtkısel. Oda gzl yapıyor süt ben özellikle trden alıyorum geldiğimde yada gelen tanıdıklar olduğunda sipariş ediyorum dene derim ama biraz pahalı. Cnm
Ebebekte buldum 130 lira 50 ml umarım iyi gelir ara sıra sütüm yok gibi hissediyorum inşallah işe yarar 🥰🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben rezene çayı kullanıyorum kuzum bilmiyorum ondan kaynaklı mi ama çok şükür sütüm iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.