Kızlar süt artırıcı çay 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar süt artırıcı çay 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,518 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar süt artırıcı çay 🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Adsız anne adayı

Kayıtlı Üye
rank
Humana mı yoksa mesh mi hangisi daha iyi sizce 🤗 eşim bugün alacak ben mesh olanından kullandım ilk zamanlar güzeldi yani bilmiyorum onunla alakası var mı ama sütüm olmuştu. Siz hangisini kullandınız hangisi size iyi geldi? Bide eşime hurma ve badem aldırcam yanına yulaf ezmesi süt ekleyip mama yapcam kendime 😅😅
İkisi hakkında da bilgim yok ben bestlak damla kullandım anne cayi kullandım malesef sütüm çoğalmadi ama ins senin ne kullanırsan kullan çoğalır her anne bünyesi farklı olduğu için tek sana dua edebilirim saydiklarini içmedim 😊🤲

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İkisi hakkında da bilgim yok ben bestlak damla kullandım anne cayi kullandım malesef sütüm çoğalmadi ama ins senin ne kullanırsan kullan çoğalır her anne bünyesi farklı olduğu için tek sana dua edebilirim saydiklarini içmedim 😊🤲
Teşekkür ederim canım inşallah seninde sütün çoğalır 😍🤗🤗🙏

C

Cennetim

Guest
Humana mı yoksa mesh mi hangisi daha iyi sizce 🤗 eşim bugün alacak ben mesh olanından kullandım ilk zamanlar güzeldi yani bilmiyorum onunla alakası var mı ama sütüm olmuştu. Siz hangisini kullandınız hangisi size iyi geldi? Bide eşime hurma ve badem aldırcam yanına yulaf ezmesi süt ekleyip mama yapcam kendime 😅😅
Yediğin yemeklere kimyon koy her zaman hem sütun artar hem de bebeğin gazı ni alır yardımcı olurr

Tüm sayfalar yüklendi.